2726
عنوان

افکار عاشقانه

195 بازدید | 19 پست

بچه ها یه سوال من نامزد سابقم که باهم 5 ماهه بهم زدیم همچنان تو اینستا دنبالم میکنه و یه بار هم یه پیامی داد آیا اون هنوز به من فکر میکنه ؟ و به برگشت ؟ من شب قدر هم خوابش رو دیدم که باهم زیر بارون ملایم نشستیم و میگیم هم دو که خیلی دلمون برای هم تنگ شده. و بعد منو لرد تو انبار آرد که دستمون اردی نشد و فقط آرد ها رو دیدم با فاصله. حالا قسمت خوابش نه ولی رفتار این پسر نشونه ای داره؟ و بگم آدم دهن بینی هم بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ولی فقط میبینه ولی پیام نمیفرسته

خخخخ مس منی... جالب اینه استوری ها واتساپ ی جورایی بازشم نکنی ریز میتونی ببینیش

عکس نوشته ها اینا باز نمیکنه. ولی یبار عکس هدیه دوستم خریده بود گذاشتم دیدش بنده خدا کنجکاو خخخخ منم زیرش قلب و بوس فداتشم، از حرص دلم ببینه جونش دراد الکی فکری شه خخخخ 

گلم رابطه ی خارج از ازدواج ک انقدر بسته نیست راحت میتونه برگرده اگر بخواد پس بدون رفته دیگه بهش فکر نکن ب قول بچه ها از روی کنجکاوی هست ک میبینه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
آهان پس میگی فقط برای فضولی هست نه برگشت درسته؟

نه ممکنه دورادور هواتو داشته باشه   تویه گل بذار   ببین اس میده که چه خبره یامبارکه وفلان که ازدهنت حرف بکشه؟؟؟؟

اگه اره بدون هنوزتوفکرته   

2706