2703
2553
عنوان

بیاید بگید کی گول پسر رو خوردید😐🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 86 پست

جهان سوم ینی همین

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چهار سال پیش گفتش من همیشه هستم هنوزم هست میگه دوسم داره تصیم اساسی نمیگیره 😔❤️💔

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2456
چهار سال پیش گفتش من همیشه هستم هنوزم هست میگه دوسم داره تصیم اساسی نمیگیره 😔❤️💔

پس اون حرفاش کشکن دوست نداشششش

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
چی؟!

هیچی گفتم برا همین بهمون میگن جهان سومی

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2714

بزرگترین فریب متعلق به دوست من بودکه بعددددد هفت سال دوستی وعاشقی تندوتیز  یهو شنیدیم عقدکرد😐

همسایه بودیم   حتی باورتون شایدنشه تا روزقبلش بامن بود  باهم قرارگذاشتیم  عینک دودی منو برداشت زدبه چشمش  کلی شوخی کردباهام   اصلا دعوانداشتیم

یعنی خواستگاری وتحقیقات و آزمایش و همه کاراشوکرده بود   همین دم‌گوشمون بوده ونفهمیدیم....فردای قرارمون زنگ زدم ازصبح خاموش بود     همش دلم یه جوری بود   عصرساعت ۷ روشن کرد....اس داد  نرمین جان دیگه به من زنگ نزن  من عقدکردم....همین

انگااار آب داغ ریختن سرتاپای وجودم سوخت

کلی بدوبیراه و اینانوشتم ولی فقط گفت ببخشید    دیگه چکارمیشه کرد   فقط دوسااالم به فکراین گذشت که چطور انتقام بگیرم   صدتافکرمسخره میومدازشب تاصبح توسرم..ولی دیگه ازیه جایی بریدم    فهمیدم ازدستم کاری برنمیاد    

حالا ازدواج کردم  بچه دارم  ولی توهنگ کاراونم هنوز  بعد ده سااال

بزرگترین فریب متعلق به دوست من بودکه بعددددد هفت سال دوستی وعاشقی تندوتیز  یهو شنیدیم عقدکرد😐 ...

حال خودت چی ازواج کردی؟ ولش خدا انتقام مییگیره

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍