2726
عنوان

امشب خواب ندارم برام دعاکنین😔

305 بازدید | 33 پست

دخترمو بردم واکسن زدم حالا خبر اومده بهیاری ک واکسنشو زده کرونا داشته من ماسک داشتم اما دخترم چی😭😭بچها دخترم ب اسونی بزرگ نشده هزارجور شیاف قرص امپول زدم تا سقط نشه حالا ک بچم شش ماهشه نمیتونم تصورکنم از الان تا هفته بعد من دلم تو ترس و اضطرابه توروخدا برام دعاکنین من عاشق یچمم شوهرم ک عین خیالش نیس نمیدنم جلو من اینطوریه میگه توکل کن ب خدا اما من میخام همش ب دخترم اب بدم مدام دشویی کنه شاید تاتیر داشته باشه اما اب نمیخوره

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیز دلم هیچیش نمیشه خیالت راحت، بچه رو آوردی خونه دست ایناش رو شستی؟ 

اره خداروشکر دستش بااب شستم لباساشم ب کل عوض کردم سرشم شستم داروی اهن و مولتی اون خانمه ک بهم داد بهش دست نزدم میترسم

سیستم ایمنی بچه ها قویه به احتمال ۹۰٪ چیزیش نمیشه 

تو گروهای پر خطر نیست

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

قطعا دستکش وماسک داشته..پس هیچی بچت نمیشه الکی استرس نگیر

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

عزیزم

برای اتفاقی که نیفتاده پیشواز نرو

به امید خدا وقتی زمان بگذره می بینی اتفاقی نیفتاده ولی تمام مدتی که غصه خوردی زمانت رو به بدترین شکل هدر دادی

بجاش این تهدید رو تبدیل به یه فرصت خوب کن و بهانه ای کن واسه تقویت بچه ات

سیستم ایمنی بچه ها قویه به احتمال ۹۰٪ چیزیش نمیشه  تو گروهای پر خطر نیست

دور ازچونش بچم  بخاطر آلرژی ک داره رودش عفونت داره عین بچهای عادی نیس

2706