2726

🖐

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حاضرم

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

من زندگی کردم با مادرشوهر غذا پختم کلفتی کردم ولی عزت و احترامشونو گذاشتم همیشه تا بابام یه خونه داد نشستیم و فوت کردن چن ماه پیش و خونه شد ورثه ای و حقشونو بقیه میخوان 

سقف بالاسر مفت باشه خیلی باعث پیشرفته 

منت بزنن حمالی بکشن از ادم اصلا مهم نیست فقط سقف باشه سایه بون باشه من الان ۱۵۰ تومن میرسه بهم ک هیچ غلطی نمیتونم بکنم باهاش

من زندگی کردم با مادرشوهر غذا پختم کلفتی کردم ولی عزت و احترامشونو گذاشتم همیشه تا بابام یه خونه داد ...

طرف ما رسمه که خونه پدر و مادر بعد فوتشون به بچه ای می رسه که ازشون نگهداری کرده 

حالا خیلی از پدر و مادرا اصلاً نیازی به نگهداری ندارن ولی چون همیشه دورشون شلوغ بوده معمولاً آخرین پسر میمونه پیششون و درنهایت کل اون خونه و زندگی رو صاحب میشه 

الان مادرم اینا خونه و تمام متلقاتشو دادن به خالم 

چون اون با شوهرش و بچه هاش اومده داره پیش مادربزرگم زندگی میکنه 

مادربزرگم خودش تمام کارا رو میکنه خرج اونا رو میده اونا درواقع فقط میخورن و میریزن و زندگی میکنن و تنها حسنش اینه که مادربزرگم فقط تنها نیست