2703
2553
عنوان

رفتم دندانپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای. خودش که بنده خدا سه تا ماسک رو هم داشت یه شیلد شیشه ای هم روش دیگه سپردم به خدا. اگه نمیرفت ...

اره به هر حال کلی مریضی هست ممکنه تو این تایم بیاد سراغ آدم

ولی تا اجبار شدید نباشه بهتره دوری کرد از اینجاها

حالا من یه آشنایی دارم هیچوقت به خودش نمی رسید

الان که کرونا هست کاری نمونده نکرده باشه

هر روز ارایشگاه و دندون پزشکی کامپوزیت و ‌....

2456
ن ولی من دیدم بعضی دکتر ها دیر ب دیر دستکشو عوض میکنن  دکتر من بهم گفت اگه میشه چون بچه شیر می ...

باید بهشون تذکر داد 

دکتر من محاله برا هر مریض عوض نکنه، من این چند وقت مجبور شدم هم دندانپزشکی رفتم هم ام ار آی 

کرونا که حالا حالا ها نمیره دندون رو پر نکنیم زود میرسه به عصب 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
اره به هر حال کلی مریضی هست ممکنه تو این تایم بیاد سراغ آدم ولی تا اجبار شدید نباشه بهتره دوری کرد ...

منکه تو این ۶ماه فقط یه بار رفتم ارایشگاه اونم برا اصلاح وقتی وضعیت سفید شده بود. بقیشم همش تو خونم فقط ماهی یه بار دکتر میرم.الانم خیلی استرس منو گرفت. ولی واقعا مجبور بودم اگه نمیرفتم پایه زیر روکشمم کنده میشد

2714
آره اون خانمه تو بهداشت کار میکنه و دکتره خیلی هم با کرونایی ها سرو کار داره

والا اطراف ما کلی ادم گرفتن ی نفرم دندون پزشکی نرفتن!

امارشون اشتباهه هفتااااد درصد میدونی میشه چقد عاخه😑

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍