2737
2734
عنوان

بیاید بگید چیکار کنم بدجور گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 63 پست
مرسی عزیزدلم ‌خودمم نظرم بیشتر رو پیش فروش بود

پیش فروش بدتره امروز میخری اما فروشنده میگه باید پول بیشتری بدی چون قیمتها رفته بالا 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر میتونی خونه بزرگ تر پیش خرید کنی و وامتو هم صفر کنی بگو بسم الله... توکلت بر خدای بزرگ

اره خونه خودم ۸۹ متریه۴ سال ساخته میتونم ۱۱۵ متری پیش خرید کنم 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2731

به نظر منم یه جور قسطش رو تهیه کنید چون ارزش مالی بیشتری داره. ریسک جابجایی وسط تورم رو هم درنظر داشته باشید. نشه بیای یه خونه کوچیکتر بخری وسط معامله قیمت اون کوچیکتره بالا بره

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ما که هی میدوییم قیمت خونه پرواز می‌کنه

نگو منم دلم خون شد تا این خونه رو اول بازار خرابیا گرفتم الانم بخاطر بدحسابیو بهم ریختگی دولت حقوقامون رو ۹ ماهه ندادن که قسط بدیم موندیم توش 

پس منتظره چی هستی بسم الله کنو برو جلو شیر زن،،😍

قربونت برم چقدر تو انرژی مثبتی

عاشقت شدم من

2738
مرسی عزیزدلم ‌خودمم نظرم بیشتر رو پیش فروش بود

ولی بازم همون وامی ک الان میتونی بلاخره جبرانش کنی رو دوبرابرشو باید بدی به اونی ک خونشو پیش فروش کردی چون قسمت مصالح میره بالا ... حتی ممکنه الکی بگه و پول اضافه به جیب بزنه با چنگ و دندون خونتو بچسب 😁

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
اره خونه خودم ۸۹ متریه۴ سال ساخته میتونم ۱۱۵ متری پیش خرید کنم 

اشتباه نکن 

عمرا بتونی با پول این ۸۹متری پیشخرید ۱۱۵متری داشته باشی 

یکی از اشناهام داره صدتومن بالاتر از قیمت میده چون صابخونه میگه قیمتها رفته بالا

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ولی بازم همون وامی ک الان میتونی بلاخره جبرانش کنی رو دوبرابرشو باید بدی به اونی ک خونشو پیش فروش کر ...

اره شنیدم که پیش فروشا هم مدام پول رو اضافه میکنن 

فدات عزیزم من عاشق اینم که تمام هموطنام روز به روز پیشرفت کنن

کاش اینجوری که میگی میشد مهربون😔😘

اشتباه نکن  عمرا بتونی با پول این ۸۹متری پیشخرید ۱۱۵متری داشته باشی  یکی از اشناهام داره ...

جدی میگی 😐

2706