2703
2553

که الان بهش فکر که میکنین خندتون میگیره؟

من خودم هر موقع بهشت زهرا ک میرفتیم

قبرایی ک تازه بودنو سنگ هنوز نداشتن 

چون خاکا حالت برامده روی زمین بودن

فکر میکردم ادم اونجاست و خاک ریختن روش...

خیلی میترسدم ک پام بهشون نخوره ی دفع    

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فکر میکردم روغن های حیوانی مثل شتر مرغ و .... 

مثلاً حیوونا رو فشار میدن محکم بعد روغن حیوانی درست میشه😁

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
مال من بی ادبیع نمیدونم از کجا اون تصور تو ذهنم بود اما خب میگمش . . هسته‌ی هلو رو فکر میکردم ا ...

مگه دیده بودی  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2714
فکر میکردم روغن های حیوانی مثل شتر مرغ و ....  مثلاً حیوونا رو فشار میدن محکم بعد روغن حیوانی ...

خیلی علمی بود  

منم کوچک ک بودم فک میکردم بچه  اونجوری متولد میشه یعنی پدر مادر دستاشونو میگیرن تو دست همبعد او ...

من فکر میکردم باید باهم بیشینن دعا کنن

نوار بهداشتی و پدو کلن این مواردو فکر میکردم

مامانا باهاش دستشوییو تمیز میکنن  

تباه بودم

2706