عنوان

ورود کسانی که ناراحتی قلبی دارن ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 103 پست
سگی که الگی هوا رو میبینه واق واق میکنه عجیبه خب 

هواچیه

سگ میبینه واسه اون پارس میکنه

شغال هست واسه اون پارس میکنه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چشم های سگ مثل چشم های انسان نیست سگ فقط حرکت میبینه و دید رنگی نداره واسه همین میگم عجیبه

جدی میگی دید رنگی نداره😮😮😮😮

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728
چشم های سگ مثل چشم های انسان نیست سگ فقط حرکت میبینه و دید رنگی نداره واسه همین میگم عجیبه

بابا بوخودا چیزی نی این دیگه نترس😅

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

یا خودا

فردا شوهرم میره ماموریت تنهام 😰😱

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

فقط اون ناله ی پیرمرد وییی😵😲

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
منو همسرم هر وقت رو تخت تنهایی میخوابیم خواب بد میبینیم.باهم باشیم نه دیشب تنها خوابیدم خواب جن دید ...

وای من که خواب هام ی جوریه تو خواب جیغ هایی میکشم ک شوهرم از ترس بیشتر از من جیغ میکشه تا جایی ک من از ترس جیغ هاش از خواب پا میشم😂😂😂

ب جان بابام شوخی نمیکنم جدیه

میدونم عزیزم راست میگی تصورش واسم خیلی ترسناک من نمیتونم تحمل کنم سکته میکنم

2706