2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ۵ ساله ازدواج کردیم تو این مدت همه جوره پای مشکلاتش وایستادم . الان که از آب و گل درومده عوض شده

اگه بزننش بدتر لج میکنه که بنظرم یه تصمیم جدی بگیر عزیزم نمیخوام دخالت کنما زندگی خودته ولی مردی که یک ماه زنشو ول میکنه میره میشه بهش اعتماد کرد واسه یه عمر زندگی؟؟

2728
پس چه گلی به سرم بگیرم

مشورت کن مثلا مشاور ازین تلفنیا خوبا یا با کسی که میدونی راز نگه داره عاقله و... یا اگه میشه مثلا با خود شوهرت تو محل کارش ..  مثلا برو پیشش جایی که کسی نباشه بهش بی منت همینا رو بگو 

مشورت کن مثلا مشاور ازین تلفنیا خوبا یا با کسی که میدونی راز نگه داره عاقله و... یا اگه میشه مثلا با ...

گلم تلفنمو بلاک کرده لابد برم خودمو هم بی محل می کنه. میگم هر چی خانومی کردم بسه یه ذره خشونت کنم. 

گلم تلفنمو بلاک کرده لابد برم خودمو هم بی محل می کنه. میگم هر چی خانومی کردم بسه یه ذره خشونت کنم.&n ...

میگم برم دفترش آبرو بری کنم بعدشم با کتک بیارمش خونه

گلم تلفنمو بلاک کرده لابد برم خودمو هم بی محل می کنه. میگم هر چی خانومی کردم بسه یه ذره خشونت کنم.&n ...

هر جور خودت میدونی ولی اینم راهیه حرفاتو قشنگ با ارامش بهش بگو قضیه اینکه من تنهام چرا رفتی من می ترسم نمی شه تکیه کرد رو هم اگه بشی یک جوری بگی که تاثیر گذار باشه و باعث یک دعوای دیگه نشه بدنیس بازم هر جور صلاحه

هر جور خودت میدونی ولی اینم راهیه حرفاتو قشنگ با ارامش بهش بگو قضیه اینکه من تنهام چرا رفتی من می تر ...

درست میگید ولی اینا حرف نمی فهمن. خونه من و مادرم تو یک ساختمونه میدونه نمی ترسم

2706