2726
عنوان

موهای تنم سیخ شده 😫

1025 بازدید | 98 پست

خودم کم مشکلات دارم از دعوای شوهرم  با فامیلمون گرفته تا خیلی چیزای دیگه ،یه لحظه یاد حرفای دوستم افتادم  موهای تنم سیخ شد ،من از آیینه خیلی خوشم میاد تو خونه آیینه زیاد دارم یکطرف دیوار اتاق خوابمو و یه قسمت گوشه پذیرایی رو آیینه کاری کردیم ،دوستم دو روز قبل اومده بود خونه ی ما ،بحث کشید به آیینه برگشت گفت وقتی میخوابی چطور روی اینهمه آینه رو میپوشونی منم گفتم چرا باید بپوشونم گفت مگه نمیدونی آینه وسیله ارتباطی دنیای موازیه و جن و از ما بهترون از آینه وارد دنیای ما میشن الان دیگه میترسم سرمو بلند کنم به آیینه نگاه کنم خاک تو سرت بشر تو این کرونا اومدی خونه ی من حداقل اون زبون بی صاحابتو جمع کن کلا تموم کائنات دست به یگی کردن امروز منو سکته بدن 😫😫😫😫

واقعا! خاکتوسرش وهمین الان باید ایناروبگی! بزنم توسرت؟ 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ول کن ترو خدا،ترس نداره که 

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

تا خدا نخواد هیچکی اذیتت نمیکنه تمام دنیام جمع بشن با تمام موجودات توش نمیتونن خراشم روت بندازن پس توکلت به خدا باشه خدا برای بنده اش کافیه آیه قرآن میگه حالا برو بخواب 😘

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2706