2726
عنوان

شوهرم ازم خواست ک اگه میشه همکارش اومدن خونمون شبو بمونن!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 33 پست
نه دو خوابه لی مهمون تو پذیرایی باید بخوابه دستشوییم تو پذیرایی

امضای خودت رو بخون 

بیست سال دیگه میگی به خاطر چه چیز مسخره ای حرص میزدم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راهشون دوره؟ چرا میخوان بمونن؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

منم اخلاقم مث توئه خودمم بدم میاد اینجوریم ولی واقعا اذیت میشم چه خونه ی کسی باشم چه کسی خونمون شب بمونه مخصوصا نامحرم باشه و بخوام هی لباس بپوشم یعنی بدنم عین چسب میشه تحمل لباس رو ندارم انقد که تو خونه تابستون و زمستون کلا لباس باز میپوشم تو خونه😕باز اگه زن باشن و رو مخم نباشن و باهاشون راحت باشم میشه تحمل کرد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2728
اشکالی نداره سخت نگیر  حالا فکر کن یکی از دوستا یا فامیلای خودت بودن دوست داشتی همسرت چجوری ...

دوستی ک برای رفتو امد ندارم فامیلم چی بشه بمونه هیچ کی نمیمونه 

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
از شهر دیگه ای میاد؟؟؟اگه تو یه شهر باشید که معنی نداره که شب نرن خونه خودشون. با زن وبچه اومده یا ت ...

با زنو بچش میان دیگه

بابا یه شبه ،هزار شب که نیست . چقدر مهمان نوازی ،الان داری برای صبحونشون فکر می کنی!!!!

نه به زن فیسو افاد ه ایش

منم دوست شوهرم یه شب خونه مون‌خوابید خیلی اعصابم خرد شد ،شوهرم وقسم داد م این زن گرفت تو هم یه شب برو خونه‌شون بخواب ببینه خوبه ،از وقتی زن گرفت زنش و تو هفت تا سوراخ قایم کرد ما دیگه ندیدیم ش

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
مهمون دوست دارم ولی دیگه هتلم نیست والا

منم موافقم باهاتون 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
منم دوست شوهرم یه شب خونه مون‌خوابید خیلی اعصابم خرد شد ،شوهرم وقسم داد م این زن گرفت تو هم یه شب بر ...

اتفاقا من زنه اینو چند بار دیدم من مثل خواهر با اون رفتار میکردم ایشون بمن کلاس میزاشت حالا خداروشکر از نظر شغلی و تحصیلی یهسرو گردن ازونا بالاتریم اصلا ازش بدم میاد دیگه

یبار باهم رفتیم بیرون ک مثلا خوش بگذر همش با کیف و کفشش ور میرفت چه اداهایی در میاورد کلا با من حرف نمیزد !!!!!!!

مخصوصا اگه مهمونش شهرستانی باشه

فرشش ابی باشه ک من راش نمیدم اصن

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706