2726

انقققد بدم میاد مهمون بمونه شبو خب فوقش یساعت ونیم دوساعتم ک باشه ماشین زیر پاشه یجوری بیاد ک بتونه برگرد.ادم تو خونه خودش راحت نیست.

خودمم متنفررم خونه کسی بمونم اصصصصلا راحت نیستم چه معنی مید اونم با بچه کوچیک اونم خونه همکار

البته اینم بگم اینا مثل داداشن واقعا خوبن باهم ولی بازم غریبست دیگه

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه خوابه خونتون؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بهش بگی‌مشکوک به کروناایی میزاره میره خخخخ

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مهمون دوست دارم ولی دیگه هتلم نیست والا

اشکالی نداره سخت نگیر 

حالا فکر کن یکی از دوستا یا فامیلای خودت بودن دوست داشتی همسرت چجوری برخورد کنه

2706