2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ینی الان بمبم بزنن عمرا اگه از جام پاشم😁😂تازه پتوم گرم شده رفتم زیرش کولرو روشن کردم.یکم دیگه خر و پوفم هواس😂😂

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
ینی الان بمبم بزنن عمرا اگه از جام پاشم😁😂تازه پتوم گرم شده رفتم زیرش کولرو روشن کردم.یکم دیگه خر و ...

خوش باشی عزیزم 😂💕💕اتفاقا خودم اومدم عکس بزارم اما حس ندارم پاشم😂

خوش باشی عزیزم 😂💕💕اتفاقا خودم اومدم عکس بزارم اما حس ندارم پاشم😂

😂😂😂😂😂😂🤣🤣

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

سلام عزیزم تو اپلیکیشن کمدا میتونی کلی لوازم ارایش خوشگل پیدا کنی و اگر چیزایی داری که تا حالا ازشون استفاده نکردی و قصد فروششون رو داری میتونی اینجا بفروشی و به پول نقد تبدیل کنی

لینکشم اینجاست

2738

سلام دوستان اگه برند لوازم ارایشی که استفاده میکنین براتون مهم اما به خاطر هزینه ها از لوازم ارایش رایج استفاده میکنین یه سر به پیج این پیج بزنید

@

هر ماه کلی لوازم ارایش و محصولات مراقبتی از دومین برند برتر جهان  تخفیف میخوره که قیمتشون خیلی مناسب میشه