2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ینی الان بمبم بزنن عمرا اگه از جام پاشم😁😂تازه پتوم گرم شده رفتم زیرش کولرو روشن کردم.یکم دیگه خر و پوفم هواس😂😂

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
ینی الان بمبم بزنن عمرا اگه از جام پاشم😁😂تازه پتوم گرم شده رفتم زیرش کولرو روشن کردم.یکم دیگه خر و ...

خوش باشی عزیزم 😂💕💕اتفاقا خودم اومدم عکس بزارم اما حس ندارم پاشم😂

خوش باشی عزیزم 😂💕💕اتفاقا خودم اومدم عکس بزارم اما حس ندارم پاشم😂

😂😂😂😂😂😂🤣🤣

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

سلام عزیزم تو اپلیکیشن کمدا میتونی کلی لوازم ارایش خوشگل پیدا کنی و اگر چیزایی داری که تا حالا ازشون استفاده نکردی و قصد فروششون رو داری میتونی اینجا بفروشی و به پول نقد تبدیل کنی

لینکشم اینجاست

سلام دوستان اگه برند لوازم ارایشی که استفاده میکنین براتون مهم اما به خاطر هزینه ها از لوازم ارایش رایج استفاده میکنین یه سر به پیج این پیج بزنید

@

هر ماه کلی لوازم ارایش و محصولات مراقبتی از دومین برند برتر جهان  تخفیف میخوره که قیمتشون خیلی مناسب میشه