2737
2734
عنوان

دخترای مجرد!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 39 پست
۱۹ به چه کارم میاد اینمدلی دوس داشتن🙃😔

عزیزم هنوز ب انداره کافی تو جامعه نبودی ک کثیفی ها و پلیدی های زیر پوست شهر رو ببینی

اگ دانشگاه رفتی که کم کم وارد جامعه شدی و به مرور این حساسیتا کمتر میشه

اگ هم نشدی بلخره وارد دانشگاه میشی و ب مرور میاد دستت ک چی ب چیه

همون گردش تو خیابون با ی اکیپ دخترانه هم داستانای خودشو داره

من محدودیت زیاد روقبول ندارم ولی اگ خاهر کوچیکتر داشتم خیلی حواسم بش بود

توام این حساسیت ها رو ب نفع خودت برداشت کن و بذا یکم سنت بیشتر شه 

قرار نیس راه و شکل زندگیت مث بقیه باشه

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤
عشق و حال منظورم همین گردش دوستانس  همین بی خود نگرانن.هیچکدوم از دوستام تا حالا تو خیابون به ...

چقدر سطحی نگاه میکنی

هیچ عشق و حالی خانواده نمیشه

باید حتما تجاوز بشه که عبرت بگیریم،اینقدر حواشی و بی آبرویی پیش میاد که تو روحتم خبر نداره

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سطحی نگاه میکنی هیچ عشق و حالی خانواده نمیشه باید حتما تجاوز بشه که عبرت بگیریم،اینقدر حواشی ...

نه باید از همه چی محروم باشیم چون دختریم⁦👌🏻⁩

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم🙁⁦♥️⁩
مسئولیت نمیخواستم منظورم یک ازادی بود که دلم نسوزه وقتی میبینم یکی کارایی که من دلم میخواد و برام ...

الانکه کرونا اومده همون آزادی ها رو از بقیه هم گرفته

من تو یه خانواده فوق محدود بزرگ شدم

هر خانواده ای فرهنگی داره

هیچ وقت نگو مرغ همسایه غازه

نیمه ی پر لیوان رو نگاه کن از اون چیزایی که داری لذت ببر

میدونم الان متوجه حرفای من و استاتر نمیشی یع روز به حرفام میرسی

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2728
نه باید از همه چی محروم باشیم چون دختریم⁦👌🏻⁩

این حرف تصورات بچگانه س

ما دخترا محدود نیستیم فقط بیشتر بهمون توجه میشع عزیزتریم

الانکه کرونا اومده همون آزادی ها رو از بقیه هم گرفته من تو یه خانواده فوق محدود بزرگ شدم هر خانواد ...

دیگه مجبورم خودمو قانع کنم کار دیگه ای نمیشه کرد

از دور هم نمیبینم اینایی که گفتم کاملا در جریانم صمیمی ترین دوستامم

از افرینشم زده شدم به خاطر اینقد ضعف!

قرار نیس یه ساعت بیرون رفتن جلوی کارای دیگه رو بگیره که.کارایی که شما میگینو همشو میشه انجام داد...

یه چیزایی تو دلم موند.که دیگه نمیتونم انجام بدم.این خواسته هامم تو اینده برام حسرت میشن

هر کی یه نیازایی داره دیگه....

به هر حال مرسی از کمکت...کسی تا حالا حسمو درک نکرده طبیعی بود این حرفا

⁦❤️⁩⁦❤️⁩

این حرف تصورات بچگانه س ما دخترا محدود نیستیم فقط بیشتر بهمون توجه میشع عزیزتریم

توجه به قیمت حسرت

به خاطر ضعف و ناتوانی تو دفاع از خود

2738
 دیگه مجبورم خودمو قانع کنم کار دیگه ای نمیشه کرد از دور هم نمیبینم اینایی که گفتم کاملا در جر ...

شاید باور نکنی حرفامو ولی اینقدر غرق مشکلات زندگی متاهلی و مسئولیتهاش شدم که خودمو حسرتهای گذشتم یادم رفته

خداروشکر زندگی خوبی دارم دوتا بچه دارم ولی از روزیکه ازدواج کردم با درد آشنا شدم دوتا سقط وحشتناک داشتم کورتاژ و...

همین الان که اومدم جواب کامنتت رو بدم گیر بچه شدم تا پوشکش رو عوض کردم، گریه میکرد آرومش کردم خوابوندمش اینقدر طول کشید

دیگه ادم هیچیش مال خودش نیست وقف همسر و بچه ،خانواده خودت کم بودن توقعات خانواده همسرم اضاف میشه