2737
2734
عنوان

دخترای مجرد!!!!

316 بازدید | 39 پست

ی سری تاپیک هارو خوندم راجب اینک "من تنهام چرا کسی منو دوس نداره چرا خواستگار ندارم چرا کسی بم پیشنهاد نمیده"

خواهرای گلم😍

هرچیزی ب وقتش اتفاق میافته :)

هر کسی ی جفت داره ک تا وقتش نرسه نمیاد سعی کنید با فکر ب این مسائل لحظتونو ازبین نبرین..درلحظه زندگی کنین

اعتمادبنفس داشته باشین

شاد باشین برقصین واسه خودتون ارایش کنین 

نمیگم واسه شوهر ب خودتون برسین نههه اصلا!!!

کسی شمارو بخواد میخواد همه جوره

ولی برا حال خوبه خودتون تلاش کنین

خیلیا ازدواج میکنن و دلشون لک میزنه واسه روزای مجردی

جفتش خوشیای خودشو داره

واسه خودتون لذت ببرین از روزای بی مسوولیتی از روزای دخترانگی واسه رفتن ب مراحل بعد عجله نکنین

چون ب وقتش حتی اگ تک و تنها تو بیابون باشین قسمتتون میشه

همه چیو بسپارین ب خدا و در لحظه زندگی کنین و غصه چیزی ک ازش بی خبرین نخورین

آینده نامعلومه و شاید تو همونی باشی ک همه میگن فلانی رو دیدی چ شوهری کرده چ زندگی ای داره؟😍

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

ای بابا

تو هم امشب کلا فاز نصیحت گرفتیا      

شوخی میکنم

اخه بابای منم راه به راه نصیحت میکنه. 

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ای بابا تو هم امشب کلا فاز نصیحت گرفتیا         شوخی میکنم اخه بابا ...

امشب از بیخابی زوم شدم رو تاپیکا😅

دیدم خیلیا منفی ج میدن و تصمیم گرفتم ی تاپیک بزنم نظرمو بگم😬❤

تو خونه ک محدود نیستی عزیزم واسه خودت برقص ارایش کن چرا فک ‌نمیکنی همین محدودیت ها هم قشنگه؟ 

چقد ارایش‌..

دوس دارم برم تفریح کنم برم بگردم

صب تا شب تو اتاقمم فقط واسه غذا خوردن میرم بیرون

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم🙁⁦♥️⁩

نه بابا راحتین برا خودتون آدم شوهر می‌کنه نه می‌تونه بپر بپر کنه رو تخت نه می‌تونه لباس رو هل بده تو اتاق نه می‌تونه آشپز خونه رو به گند بکشه نه می‌تونه تو حمام آب بازی کنه عین من بدبختم استرس زایمان رو داره

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
2738
وای عزیزم چه متن قشنگی لذت بردم، یکی هست نگام میکنه منم نگاش میکنم، خوشم میاد ازش ولی نمیدونم. باید ...

لازم نیست کاری کنی فدات

پسرا اون حیای دخترونه رو ندارن قصدی داشته باشن میان میگن

تو رویا زندگی نکن اگ بخواد میگ

زوم نشو

نذا فکرت درگیر چیزی شه ک اطمینان نداری

بیا منم کمک کن فک میکردم به وقتش خودش میااد اما یهویی دوتا شرایط خوب اومد واسم خیلی سخته از بینشون انتخاب کنم دیگ تحملم سر رسیده نمیدونم کدومو انتخاب کنم 😭خب خدا یکیو میفرستاد دلم خوش ب یکیشون بود اخه دوتاا همزماااان چ وضعشه😩

دِله من با دِله تو خوشه اوووو  اِاِاِاِاِاِ  اوووو  اِاِاِاِاِاِ    الناز هسدم👩
نه بابا راحتین برا خودتون آدم شوهر می‌کنه نه می‌تونه بپر بپر کنه رو تخت نه می‌تونه لباس رو هل بده تو ...

الهی عزیزم

انشالله به سلامتی فارغ میشی فدات

استرس نداشته باش❤

بچه ها فرشته دارن :) خدامراقبتونه

لازم نیست کاری کنی فدات پسرا اون حیای دخترونه رو ندارن قصدی داشته باشن میان میگن تو رویا زندگی نکن ...

عزیزم شما چقدر قشنگ صحبت میکنی❤️ولی یه چیزی هست، چون از طرف من مطمعن نیست بعد چون همسایمونه نمیتونه بیاد بهم بگه چون میترسه یه وقت خانوادم بفهمن داستان بشه 

2706