2733
2734

من صبح هواگرم بود خیلی رفتم دانشگاه توماشین حالم بهم خوردجوریکه حس خفگی بهم میدادبعدیکم بهترشدم ولی ازون موقع تاحاالاهی انگارنفس عمیق نمیتونم بکشم همه تنفسام سطحیه کرونا تدارم پریروز سریه مصعله ای خیلی ناراحت شدمو گریه کردم میدونم عصبیه تورو خدا یه راهی بگین تاالان نتونستم بخوابم

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یدونه الپرازلام بخوری حله

واقعا؟؟الان خوابم میاد ولی به خازر همون وضعیتم نمیتونم بخوابم

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
منم تقریبا همینطورم ولی با استرس زیاد.خوابمم نمیبره

منم استرسم زیاده به خاطرهمین امروزبرااولین باراینجوری شدم

یدونه الپرازلام بخوری حله

شما تجربه داشتین واقعا میدونین تاثیر داره رو حالت تنفسیم یاهمینجوری چون ارامبخشه میگین

2738
من خودم حمله عصبی داشتم ک ب تنفسم میزد بخور

شمام یه روزکامل این حس که وقتی باهق زیاد گریه میکنی یه چیزی ته دلت مونده باشه و هی بخوای نفس عمیق بکشی باهاته؟

من خودم داشتم

اخه جالبش اینجاست اصن ناراحت نبودم فقط یکم استرس امتحان داشتم اونم چندان مهم نبود ممکنه به خاطر گرنای زیاد هواباشه؟

من خودم حمله عصبی داشتم ک ب تنفسم میزد بخور

الان بخورم کل فردارو میخوابم؟؟الپرازولام نیم خوردم الان

شمام یه روزکامل این حس که وقتی باهق زیاد گریه میکنی یه چیزی ته دلت مونده باشه و هی بخوای نفس عمیق بک ...

ببین عصبی شدی و حمله عصبی بهت دست داده هیچ مشکلی نیس همشهری جان من دوسال پیش این حالتو هرروز و هرروز داشتم رفتم پیش دکتر سلیمانی خوب شدم داروشم همین الپرازلام عین اب رو اتیشه

خداجونم‌شکرت
شمام یه روزکامل این حس که وقتی باهق زیاد گریه میکنی یه چیزی ته دلت مونده باشه و هی بخوای نفس عمیق بک ...

من باراولمه اینجوری میشم قبلا علمتای عصبی داشتم ولی نه اینجوری تپش قلب بوهای عجیب توبینیم سردردای شدید که بامسکن خوب نمیشن همه اینارو دارم ولی

2706