2737
2734
هوشیاریش ۵ ریه هاش عفونت شدید سه روزه بیهوشه شب و روز نداریم هر کاری کردم خوابم نبرد گفتم بیام نی نی ...

عزیزم خودشون بیهوش نگه میدارن فقط امیدتو از دست نده ایشالا خوب میشه 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب بیمارستان حداقل یه اکسپژن بهشون وصل میکنند نگران نباش  چقدر حال بدیه حالت .خدا به مامان ...

حالت گیجی و منگی دارم اصلا نمیدونم چیکار کنم 😭گفتن اگرم آی سی یو خالی بشه اولویت باجووناست پیرهارو میذاریم آخر صف

2728
مامان من ۶۸سالشه پارکینسونم داشت نگران نباش 

عزیزم منم کرونام مثبت شده، واسه شفای مامانت آیت الکرسی میخونم انشالله حالش خوب بشه

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍

بمیرم‌برات 

حالتو قشنگ میفهمم عزیزدلم 

خوب میشه به اونروزی فک کن ک با پای خودش از بیمارستان میاد خونه

بیاری زمینه ای هم داشتن مامانتون 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
اون که 400 دلار هست ميگفت کی ميتونه بخره

والا میگفتن دکتر مردانی گفته ۳ پوند قیمت گذاری کرده اروپا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
حالت گیجی و منگی دارم اصلا نمیدونم چیکار کنم 😭گفتن اگرم آی سی یو خالی بشه اولویت باجووناست پیرهارو ...

نمیزارن عزیزم 

الویت با بیماریه که زودتر میره و اوضاش بدتره 

غصه نخور عزیزم 

کاری از هیچ کدوممون برنمیاد جز دعا کردن که ایشالله همین دعاها امشب خیلی ها رو به زندگی برگردونه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ممنون عزیزم آره پارکینسون داره

بمیرم برات عزیزدلم 

خوب میشه  به حق آبروی فاطمه زهرا

الله هم صل علی محمد وآل محمد♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706