2737
2734
عنوان

با چه زبونی بگم به مادرشوهرم ک فامیلاشون نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 47 پست

من الان بیمارستانم فردا مرخص میشم. ماهم به همه گفتیم نیان.حتی خود مامان بابای همسرم. فقط مامان خودم پیشمه. اونم طفلکی یه مدت بخاطر ما کلا قرنطینه بوده. امیدوارم فردا نخوان بیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان عزیزم میدونم دوست دارید نوه تازه به دنیا اومدنتون رو فامیلاتون ببینند ولی بخاطر کرونا من و شوهرم تصمیم گرفتیم کسی نیاد دیدنمون انشالله بعد کرونا جشن میگیریم گفتم بهتون اطلاع بدم که اگه کسی خواست بیاد دیدنمون بهش بگید که ما بچه رو قرنطینه کردیم شماهم میتونید عکس و فیلم بچه رو بهشون نشون بدید مرسی

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
شوهرت جدی با مادرش حرف بزنه من معمولا حوصله ام نکشه که کسی بیاد مخصوصا آدم رو مخ در باز نمیکنم🙄😶

امروز به شوهرم گفتم ک با مادرش حرف بزنه.من خودمم قبلا جدی باهاش حرف زده بودم نمیدونم چرا دوباره حرف خودشو زد

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
2731

وای نذار بیان عزیزم هرجوری شده ولی خب من قرار خواستگارم ببینم تو پارک خانوادش بیان خونمون ماسک میزنن خانواده منم ماسک میزنن ولی بیرون بدون ماسک همومیبینیم اما من خیلی خوب ارایش نمیکنم بنظرتون برم ارایشگاه یه ارایش ساده کنه خطر داره آرایشگر ماسک بزن ولی من نزنم آرایشم کنه

واقعا خیلی اوصاع بدیه

من بابای خودم اصلا مراعات نمیکنه ،به همه دست میده حتی روبوسی هم میکنه 😯😯😯😯😯

شوهرمم وحشتناک حساسه و خیلی رعایت میکنه الان هی بهم زنگ میزنه بابام که چرا نمیایید خونمون ،دلم برا بچه ها تنگ شده 

موندم چکار کنم ،هر چی هم میگیم مارو نبوس گوش نمیده منم باردارم شرایطم خطریه موندیم چکار کنیم😢😢😢

من الان بیمارستانم فردا مرخص میشم. ماهم به همه گفتیم نیان.حتی خود مامان بابای همسرم. فقط مامان خودم ...

قدم نورسیده مبارک.خوب کاری کردی عزیزم

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
2738
امروز به شوهرم گفتم ک با مادرش حرف بزنه.من خودمم قبلا جدی باهاش حرف زده بودم نمیدونم چرا دوباره حرف ...

ولش کن نهایتش آدمی که درک نداره رو در رو روش باز نمیکنین و تلفناشو دیگه جواب نمیدین کلا در خونه رو قفل کنین رو هیچکسم باز نکنین حتی خانواده ی خودت که عدالتم برقرار شه😁

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
وای نذار بیان عزیزم هرجوری شده ولی خب من قرار خواستگارم ببینم تو پارک خانوادش بیان خونمون ماسک میزنن ...

بنظرم زیاد ارایش نکن که فردا پس فردا نگن فلان عیبو داشت با ارایش پوشوند یه ارایش ساااده معمولی 

بازم ب مادر شوهرت تاکید کنید ک دوست ندارید تو این اوضاع کسی بیاد دیدنتون.اگر باز هم حرفش رو تکرار کرد بگید باشه هر جور ک شما صلاح میدونید.

اونا تشریف بیارن،ما درو باز نمی کنیم.مسئولیت آبروریزیش هم فقط با شماست.یعنی با مادرشوهرت.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
وای نذار بیان عزیزم هرجوری شده ولی خب من قرار خواستگارم ببینم تو پارک خانوادش بیان خونمون ماسک میزنن ...

بله خطر داره دست و بالش همش رو صورت و چشمته گلم 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706