2703
2553
نه سبزی مال همسایه بود بد فهمیدم خراب بوده تلخ بوده مال منم بزرگ شده بود چند سال داشتمش

من عاشق سگ و خرگوشم.داشتم تا قبل بچه دار شدنم.ی خرگوش مینیاتوری داشتم انقد ناز بود دادمش ب خاهرم اومده بود تمامش کرده بود با مایع😑طفلی روز بعدش مرد داشتم دیوونه میشدم.

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نميتونه تكون بخوره ميفته رو زمين

الهیییی حتما پاش اسیب دیده پس

گریه ام گرفت طفلکیا این حیونا هم از دست ما ارامش ندارند 

زبون هم ندارند حرف بزنند 

خدا کنه سالم باشه و فقط خوابش بیاااد 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2456
الهیییی حتما پاش اسیب دیده پس گریه ام گرفت طفلکیا این حیونا هم از دست ما ارامش ندارند  زبون ه ...

ممنون عزيزم من خودم خيلي دوس دارم ولي نميخرم خواهر شوهرم خريده

نميتونه تكون بخوره ميفته رو زمين

جایش نشکسته؟احتمالا یا جای ازش آسیب دیده یا مریضه .اگه می تونید ببریدش دامپزشکی حیوانی نمیره گناه داره

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
جایش نشکسته؟احتمالا یا جای ازش آسیب دیده یا مریضه .اگه می تونید ببریدش دامپزشکی حیوانی نمیره گناه دا ...

نه نشكسته داشت راه ميرفت گذاشتيم تو سبد يه ساعت ديگه آورديم ديديم بيحاله

2714
ممنون عزيزم من خودم خيلي دوس دارم ولي نميخرم خواهر شوهرم خريده

من هم دخترم خیلی دوست داره میگه فقط یه حیون بخر گربه خرگوش 

نخریدمدلم نمیاد والا خودمون هم تو این اپارتمانا داریم به سختی زندگی میکنیم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

😢 من به حیوونا علاقه دارم یه سری مامانم واسم اردک خرید اوردیم خونه یکم بعد مرد 😢 مامانم گفت غصه نخور رفت یکی دیه خرید اورد اینم تو دستای مامانم جون داد چقد من صلوات فرستادم اسپند دود کردم دعا کردم نمیره ولی مرد 😢 

ایشالله که حالش خوب میشه نگران نباش عزیزم 

یه دونه مرغ کوچولو خرید جوجه بود اونو بزرگ کرد کاهو دادم سبزی دادم بزرگ شد ماه شد 😍تپل مپل شد تخم میزاشت تا اینکه مامانم ماکارونیو ... ریخت خورد تپل تر شد دیه تخم نزاشت عیدع قربون بریدنش اصن نگاه تکردم گریم میگرعت اصن نخوردم ولی داداشام میگفتن همش بیا ببین چه روغنی میچکه مامان میگفت اگه نمیبریدمش خودش میمرد از بس چاق بود 

2706