2726

من تنبلم تو تایپ ازهمهههه کلمات مخففم خوشم میاد

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهش میکنم ی تاپیک تخصصی با عنوان بررسی تفاوت های پ ن پ    و     پ.ن     یکی بزنه.نزارین این قضیم مث حلیم در حاله ای از ابهام بمونه میترسم آخر بمیرمو نفهمم حلیمو با نمک میخورن یا با شکر.با تچکر از همه مسئولین

2728

از خود کلمه لاکچری ک ورد زبونه همه شده

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
کیوت ک معنیشم نمیدونم شِت نچرال این کلمه های انگلیسی ک چپوندن تو فارسی بعد کسایی استفاده میکنن ک ...

بیبو چرا نمیگی دخترو پسرم نداره همه به هم میگن 

ی دوستی تو دانشگاه داشتم انگلیسیو به زور پاس میکرد گاهی ام میفتاد کلا درسخون نبود اولین کسی بود که کلمه شت رو ازش شنیدم انقد به نظرم مسخره اومد که خدا میدونه

زید 

رل زدم 

اکس 

بوی فرند 

بهش کراش دارم 

شوشو

‏آقایی

دوز پسر 

اوکی 

واو

تیستر 

تیست (مزه) کردن

منیو (منو)

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
بیبو چرا نمیگی دخترو پسرم نداره همه به هم میگن  ی دوستی تو دانشگاه داشتم انگلیسیو به زور پاس م ...

اره بابا خیلی دیگه خزه این کلمه ها

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2706