2410
2553

بچم کمبودوزن داره میخام یکی ازین دوروانتخاب کنم که هم بهش بسازه وهم وزنشوخوب کنه میشه بگین کدوم ازهمه لحاظ بهتره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه منم کبودوزن داره تازه شده یک سالش،خیلی لاغره،اول ابتامیل دادم هیچ فایده نداشت شیرخودمم میدم الان ببلاک میدم اونم همینه بدتردستشویی میکنه،لطفابه منم بگین چی بدم بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه منم کبودوزن داره تازه شده یک سالش،خیلی لاغره،اول ابتامیل دادم هیچ فایده نداشت شیرخودمم میدم الان ...

وزن وقدش الان چنده موقع تولدجندبوده من که آپتامیلودادم اصلااثرنکردروش

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
منم اپتامبل میوادم بی فایده بود امشب نان خریدم .توکل به خدا. پسر من شیر نمیخوره رسییده به ۴ ماه .بخ ...

ان شاالله بهش بسازه فقط یه دکترگفت نان دلدردمیاره

بچه منم وزنش کمه شش ماهشه 😢😢😢

چنده وزنش موقع تولدچندبوده

2714
وزن وقدش الان چنده موقع تولدجندبوده من که آپتامیلودادم اصلااثرنکردروش

۳.۵ بودبدنیااومد،دوماهگی بردمش شده بود۴۸۰۰که گفت خوبه بعدسرماخوردوبستری شدیه شب،ازاون شب می ترسیددیگه کم خواب شدچون بهش سرم زدتیکه تیکش کردن تارگشوپیداکنن بی رحما،بعد۹ماهگی که بردمش چکاب گفت وای خانوم چقدرکمه۶ بود،دیگه بخاطرکرونانبردمش چکاب شیرخشکم بدتره،مشکل اینه روزی سه بارحداقل دستشویی میکنخ،میگن ازدندونه،نمیدونم چیکارکنم

۳.۵ بودبدنیااومد،دوماهگی بردمش شده بود۴۸۰۰که گفت خوبه بعدسرماخوردوبستری شدیه شب،ازاون شب می ترسیددیگ ...

بچه منم خیلی وزنش پایینه زیرنموداره به من گفت دوهفته بعدبیامنم نبردمش به خاطرکروناگفتم بزارهمون موقع که واکسن 6ماهگیشوزدم ببرمش قدبچتون چقدبودموقع تولدشم بگین