2737
2734

شوهر خواهرم برگشته به خواهرم گفته بذار صادقانه بهت بگم كه دلم ميخواد ماهى يه بار ترياك بكشم بذار بكشم پيش خودت تو خونه كه رفيق بازى هم نشه 🥺

خواهرم كلا باهاش مخالفت كرده اونم بهش برخورده گفته جورى رفتار ميكنى انگار من معتاد ميشم معلومه به من اعتماد ندارى و از اين حرفا

خواهرم از ظهر خونه ماست حتا حرفم نميزنه انقد اعصابش خورده البته شوهرش امشب شب كار بود خواهرم به بهونه تنهايى اومده اينجا 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

این حجم صداقت و حماقت همزمان در یک نفر چطور جا شده؟🤦🏻‍♀️

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اصلا اجازه نده,کم کم میشه هفتگی و روزانه و ...

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
این حجم صداقت و حماقت همزمان در یک نفر چطور جا شده؟🤦🏻‍♀️

تازه افتخارم ميكنه كه صادق بودم باهات 

خواهرم ميگه يه ساعت واسم از فوايد ترياك گفته اصلا يه درصد هم فك نميكنه كار بديه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738

لعنتی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

اون معتاده و میکشه میخواد خواهرتو راضی کنه ک تو خونه راحت بکشه معتاده تو مرحله توجیه هست خواهرت بایید بشدت برخورد کنه تا اونو  بترسونه

اگه زحمت نیست و راضی هستی یه صلوات واسه من و نی نی بفرس

خواهرتم بهش میگف منم بزار تفننی روزی یبار بکوبم تو سرت یه لگدم در کو   ن ت بزنم تفننییییی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

خب خواهرتم میگفت خبر داری که سکه شده یک ملیون منم تفننی ماهی یکبار برم دادگاه خانواده 

مرتیکه پلشت پررو

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
خیلی جدی باهاش برخورد کنه خیلییی جدی

خواهرم خيلى محكم گفته اصلا و ابدا

ی دود ی دود میشه دوددوری دودودووود به قول مرجانه گلچین😂😂 بگه تو ی دود ی دود برو جلو منم ی گام ی گام مئربرمت تا پله ها طلاق چطوره🙄🙄🙄عادلانس هرکی به خواستش میرسه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2706