2737
2734

سللام 

بخاطر تاپیک دیشبم که باعث شد ناراحت شید متاسفم 😔😔

حاله خوب شما حال منم خوب میکنه

از دلیله خوشبحتی و ارامشتون بگین

فقط از خوشبختی 

مثلا من الان واقعا بخاطر داشتن همسرم خوشحالم

بخاطر اینکه دستمون جلو بقیه دراز نیست و خودمون مستقلیم خوشحالم 

بخاطر سلامتیم خداروشکر میکنم 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

از خوشبختی هاتون نگید لطفا..... 

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکر گزاری باعث میشه اتفاقات بهتری بیاد سمتمون

ببخشید عزیزم شما حس ششم داری؟؟؟

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
؟؟؟؟،

عزیزم آدم نباید خوشبختیش جار بزنه

خوشبختیت برای اینه که خودت خوشبخت باشی وخدارو تو دلت شکر کنی....بلند گفتنش باعث میشه کسایی که اونارو ندارن دلشون بشکنه یا حسرت بخورن یا حسودی کنن.... هیچ وقت از عزیزانم جلو بقیه حرف نمیزنم.....

هیچ وقت جلو بقیه قربون صدقه بچتون نرید...من تجربه این موضوع رو هم دارم.... طرف نازایی داشت و از حسادت رفت طلسم گرفت برای بچه بدبخت و .... شاید اعتقاد نداشته باشید اون بچه هم قطعا نمیدونست حتی طلسم چیه .... ولی خیلی اتفاقات ناخوشایندی رو تجربه کرد...

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
تا حدودی

فک کنم یبار بمن گفتی درست دراومد شما همونی؟؟؟؟ ازت پرسیدم کی بچه دار میشم گفتی فعلا اونو ولش کن ی دعوای بدی میخاد سه ماه دیگ بیافته و دقیقاااا همون شد

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706