2733
2734
عنوان

چقدر خوشحالم خواهرم سالمه

664 بازدید | 59 پست

چند روز بود سرگیج و سردرد و خون ریزی و کبودی داشت خیلی نگرانش بودم صبح رفتیم آزمایشگاه گفت مشکوکه یکبار دیگه آزمایش بده دوساعت دیگه جواب امادست خودشو بزور بریدیم اونجا ازمایش داد حالمون داغون بود جواب ازمایش که اومد از مرده دکتر اونجا پرسیدیم گفت نمیخوام نگرانتون کنم اما به احتمال پنجاه درصد سرطان خونه دنیا روسرمون خراب شد زنگ زدیم به دوتا دکتر درست حسابی وقت نداشتن زنگ زدیم به دوست بابام هماهنگ کرد با یک دکتره که بی نوبت بریم انقدر اونجا وضع بد بود همه شیمی درمانی شده بابام و مامانم فقط گریه میکردن کلی نضر و نیاز کردن رفتیم تو دکتر آزمایش و دید گفت کم خونی شدید داره چون میگفت کم خونیش یخورده خطر داره و چون خونش عفونت داشت مشکوک بود انقدر حالمون خوب شد رفتیم پیش یک دکتر دیگه گفت کم خونیه و خونش بخاطر خوردن  زیاد آنتی بیوتیک اینجوری شده انقدر خیالمون راحت شد مامانم طفلک که تا الان تو شوکه بابامم اصلا انقدر حالش بد شده بود تو دکتر بهش آب نبات دادن  خدا برای هیچکسی نیاره

خداروشکر عزیزم❤️

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

خداروشکر خدا انشالله همه ی مریض هارو شفا بده

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو شکر

نماز شکر بخونید ❤

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731
2738
2706