2737
2734
عنوان

من خیلی میترسم از شوهرم شکایت شده

4620 بازدید | 112 پست

عصر ساعت هفت و هشت بود با شوهرم رفتیم بیرون از داروخانه واسه دخترم سرلاک بگیریم پنجره سمت همسرم پایین بود شوهر دخترخالم  مامانم که داشت با ماشین رد میشد از این طرف خیابون (برخلاف طرف ما)نمیدونم چی گفت و زمزمه کرد که شوهرم داد و بیداد کرد و ماشینو نگه داشت وسط خیابون شروع کردن به کتک کاری صورت طرف رو داغون کرده همینجوری از بینیش و دهنش خون میزد بیرون منم تو ماشین نشسته بودمو جیغ میکشیدم دختر هشت ماهمم خیلی ترسیده از وقتی آوردمش از ترس چندبار دستشویی کرده حالا تو خیابون چند نفر جداشون کردن اومدیم خونه ، طرف جلوی در ما با اون صورت خون الودش افسر آورده بود و جلوی در شکایت نامه نوشت جلوی در ما فشای رکیک میداد و تهدید میکرد منم از ترس به برادرشوهرم گفتم همشون اومدن شوهرمم چندتایی خورده بود از اون یارو گوش سمت چپش کلا نمیشنوه و چشمشم لکه ی خون افتاده اطراف چشمش کبود شده شوهرم با برادراش رفت پاسگاه اینم شکایت کنه گفتن برو فردا صبح بیا من چه  خاکی تو سرم بریزم خیلی میترسم اگه دستگیرش کنن من چیکار کنم الانم بابام زنگ زد گفت شوهر دختر خاله ی مامانم تو بیمارستانه بیضه هاش صدمه دیده و صورتش بخیه خورده مادرشوهرم هرچقدر  به شوهرم گفت که بهت چی گفت که زدیش شوهرم حرفو میپیچونه شوهرم آدم توداریه اما فردا هم نمیتونه جلو قاصی حرفو بپیچونه من خیلی نگرانم دخترم بیقراری میکرد خواستم بهش شیر بدم هرچقدر مکید شیرم نیومد ینی ممکنه شیرم خشک شده باشه؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نترس عزیزم

برای هر دو طرف دیه میبرن 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

شوهرت با کی دعوا کرد  

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706