2733
2734

لطفاااا بحث کرونا رو نیارین وسط🚫🚫🚫⛔⛔⛔⛔

خودم میدونم که کرونا هست.لازم به یاداوری نیست.👍

بحثم چیز دیگه ایه!!پس لطفا پاپیچ کرونا نشین.سپاس!

من از قبل عید خونه خاله همسرم نرفتم.بخاطر همون کرونا و اینا.بعد از دستم ناراحت شدن که خودتو میگیری و نمیای و فلان.دوسه بارم زنگ زدن که بیاین میخام پسرتو ببینیم.ولی بخاطر کرونا نرفتم.

بعد هفته قبل همسرم یه چیزی میخاست بده به خالش،تا جلوی در رفتیم و برگشتیم.این خاله ش خیلی باهم صمیمی بودیم و رفت و امد داشتیم.ولی اوندفعه که رفتیم من تو ماشین نشسته بودم اصلاااا حتی نگاهمم نکرد.اومد جلو در خونه وایساد،من از داخل ماشین سلام کردم اونم از همون دور سلام کرد و سرشو انداخت پایین.بعد اون یکی خاله همسرم اومد جلو و سلام احوالپرسی کردیم و کلی حالمونو پرسید،بعد گفت فلانی (همون یکی خاله دم خونش بودیم)باهاتون قهره.بخاطر همین نمیاد جلو. 😐

گفتم مگه چی شده؟گفت همین الان داشتیم غیبتتو میکردیم که چرا نمیای خونه هامون.باهات قهره.

من دیگه هیچی نگفتم.پسرمم عقب ماشین خواب بود.اومد یه بوس محکم کردشو بدون اینکه به من چیزی بگه درو محکم بستو دوباره برگشت رفت.

حتی یه تعارف خالی هم نکرد که بگه بیاین تو.اصلا به من محل نداد هیچی!

دیگه گذشت،دوباره چندروز بعدش بازم همسرم اونجا کار داشت منم تو ماشین بودم بازم.

باز رفتیم دم خونشون(اصن قرارم نبود پیاده بشیم!)زنگو زد،همسرم بسته رو به پسرش داد و ده دقیقه جلو در بودیم،باز اصلا حتی نیومد بالا.

دیگه اومدیم خونه.فرداش زنگ زده بود به همسرم که داشتم با تلفن صحبت میکردم اومدین دم در.

حالا امروز همسرم میگه پنج شنبه دعوت کرده واسه شام.اگه هرچی تو بگی .دوس داری بریم دوس نداری هم نریم.

منم گفتم اون اینقدر بی محلی کرد به من!چرا باید بیام؟

میگه باشه بهش میگم نمیام.

حالا موندم چیکار کنم.اگه نرم بیشتر وجهم خراب نمیشه؟

اینم بگم من مادرشوهرم فوت کردن و با خاله های همسرم رفت و امدمون زیاد بوده

محاله بدونی چیه

وگرنه نمیپرسیدی

چون اگه میدونستی اینم میدونستی که شرایط سرش نمیشه

بگه اخی این بنده های خدا ی کار کوچولو دارن ازون موقع بچه های خوبی بودن باعث اختلاف خانوادگیشون نشم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂خب الان من بگم نرو كرونا هست 

تو گوش نميگيري

پس چرا مياي ميپرسي ك برم يا ن

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

من خاله همسرم بگه بیایید بچتو ببینم میگم خودتون بیایید خونمون  من پا نمیشم برم یکاره بچمو نشونشون بدم 

دوم اینکه اگه دنبال کش دادنی نرو چون نری اونها هم به نحوه دیگه تلافی میکنن 

ولی اگه نه دنبال صلحی و سیاست برو ولی سنگین و رنگین

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
وقتی میگیم بخاطر کرونا نرو ینی رفتن منتفیه اخه چجور بزاریمش کنار چیز به این مهمهیه ک اولویت داره ب ه ...

بخاطر همین کرونا الان کل فامیل همسرم از دست من شاکین!

نمیفهمن بخدا.

من میگم بخاطر کرونا نیومدم،میگن خودتو میگیری!

2738

خب اگه کرونا رو بذاریم‌کنار

میگی قبلا مشکلی نبوده و رفت و امد داشتید

بهتره بری

دلخوری رو بزرگتر نکنید

اگه رفتی باز هم اونا قیافه گرفتن دیگه نرو

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر همین کرونا الان کل فامیل همسرم از دست من شاکین! نمیفهمن بخدا. من میگم بخاطر کرونا نیومدم،میگ ...

عزیزم بزار تو نفهمیشون باقی بمونن.زبونم لال بری کرونا بگیری اونا چه کاری ازش برمیاد؟هیچی؟الان فقط باید ب فکر جونت باشی و لاغیر

2706