2703
2553
عنوان

مشخصاتمو میگم بگین خوشگلم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مرسی عزیزم ریزه نیستم قدم ۱۷۴😂

۱۷۴ ایی ماشاالله🤐🤐ی زره افتادی تو عکس گفتم ۱۶۰ اینا باشی شوهرت قدش چقدره 

ماشاالله تون بشه ‌ اسفد دود کن

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2714
۱۷۴ ایی ماشاالله🤐🤐 شوهرت قدش چقدره   ماشاالله تون بشه ‌ اسفد دود کن

ممنونم عزیزم بله تو اون عکسم پاشنه ۵ سانتی پام بود همسرم زیادی بلنده که من ریزه به چشم میام قدش ۲۰۰/۵ سانته😂🤦🏻‍♀️

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
ممنونم عزیزم بله تو اون عکسم پاشنه ۵ سانتی پام بود همسرم زیادی بلنده که من ریزه به چشم میام قدش ۲۰۰/ ...

با اون پاشنه ۱۷۹ قدته اما ماشاالله هزار ماشاالله پیش شوهرت کوچولویی  عزیزمواستون سوره ناس خوندم و فتبارک..... از چشم بد ب دور ان شاالله

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
با اون پاشنه ۱۷۹ قدته اما ماشاالله هزار ماشاالله پیش شوهرت کوچولویی  عزیزمواستون سوره ناس خوندم ...

عزیزدلم خجالتم نده لطف داری زیبا میبینی❤️😍ممنون از نگاه قشنگت😘

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
عزیزدلم خجالتم نده لطف داری زیبا میبینی❤️😍ممنون از نگاه قشنگت😘

❤💛💜💙💚🧡

2706