2726

من گروه خونیم منفیه در طول بارداری دوبار لک بینی داشتم ک رگام نزدم، چون نمیدونستم اما هفته 18 برا امنیو سنتز رگام زدم و موقع تولد بچه ک هفته 27 بود بازم رگام دریافت کردم، درضمن همون بیمارستان تست ایندارکت گرفتن و منفی بود ینی خوب بود، الان دیگ مشکلی نیس برا بارداری بعدی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
متاسفم گلم میشه ماجرای آمپول رام رو برای من بگی من اطلاعی ندارم ازش

اونایی ک گروه خونی‌ ن منفی دریافت میکنن تا بدن آنتی بادی نسازه، و برا بارداری بعدی مشکلی پیش نیاد 

آزمایشی ک نشون میده آیا بدن حساس شده ب اراچ مثبت یا ن 

سلام عزیمز‌تازه تاپیکتونو دیدم 

ما تا دوماه پیش همیشه جلوگیری داشتیم الان یادم افتاد ک چن سال پیش تو پریودی ی چیز سفید گوشتی اندازه گردو ک هیچ خون و چیزی توش نبود گرد بود الان ذهنم درگیره شده ینی ممکن بوده باردار بوده باشم و ندونم و سقط بشه اخ من از اون دسته افردام ک باید امپول رگام‌بزنم بخاطر این میترسم ک شاید سقط بوده و من نزدم و بعد تو بارداریم ب مشکل بخورم ب نظرت چیکار کنم دارم دیوونه میشم از فکرش اون موقع سنمم کم بود پیگیرش نشدم نمیدونستم چیه 😥

سلام عزیمز‌تازه تاپیکتونو دیدم  ما تا دوماه پیش همیشه جلوگیری داشتیم الان یادم افتاد ک چن سال ...

اصلا مسله ی مهمی نیس، برو آزمایشگاه بگو آزمایش ایندارکت کومس میخام بدم، هزینه شم کمه، منفی بود، ینی اوکیه

اصلا مسله ی مهمی نیس، برو آزمایشگاه بگو آزمایش ایندارکت کومس میخام بدم، هزینه شم کمه، منفی بود، ینی ...

من فک نمیکنم تا حالا باردار بوده باشم و سقط کنم نفهمم همچین جیزی ممکنه؟ 

نن فقط واس اطمینان میخام این ازمایشو بدم باردار نباشی جوابش چی در میاد 

ممکنه الکی الکی مثبت بشه😁

من فک نمیکنم تا حالا باردار بوده باشم و سقط کنم نفهمم همچین جیزی ممکنه؟  نن فقط واس اطمینان می ...

نمیش الکی مثبت دراد، مگر آزمایشگاه داغون باش 

2706