2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. من الان دارم از دو روز تا ۱۴ روز علایمش پیدا میشه برا ما ۵ روز بعد شروع شد

چه علایمی عزیزم

دکترشفاعتم کرد نگاه به ساعتم کرد اون یاروقدبلنده داره به من میخنده😎😎😎
2728
سلام. من الان دارم از دو روز تا ۱۴ روز علایمش پیدا میشه برا ما ۵ روز بعد شروع شد

چه علایمی داشتی؟!

من بردارشوهرم بدون اینکه مطمین باشه میگه کرونا دارم برعکس منم رفتم خونشون 

حالا از استرس شبا خابم نمیبره فقد دوس دارم بمیرم بخدا😔اگه کرونا داشته باشم تا الان شاید ۵ نفر شایدم بیشترو مبتلا کردم😔منظورم خونوادمه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
چه علایمی داشتی؟! من بردارشوهرم بدون اینکه مطمین باشه میگه کرونا دارم برعکس منم رفتم خونشون  ...

منم همینطور برادرشوهر منم داشت امروز متوجه شد منم 5 روز پیش پیششون بودم عذاب وجدان داره خفم میکنه مامانم و خواهرام اگه چیزیشون بشه میمیرم 

بچه ها من هفته پیش دقیقا رفتم مطب دکتری تقریبا یک ربع پیش یه اقایی نشستیم روی صندلی کنار هم بعد فهمیدم کرونا داره ولی هم اون ماسک داشت هم من بنظرتون من میگیرم؟

دکترشفاعتم کرد نگاه به ساعتم کرد اون یاروقدبلنده داره به من میخنده😎😎😎
منم همینطور برادرشوهر منم داشت امروز متوجه شد منم 5 روز پیش پیششون بودم عذاب وجدان داره خفم میکنه ما ...

وای خیلی بده هیچوقت خودمو نمیبخشم 

کاش یکم بعضیا عقل و شعور میداشتن وقتی میبینن کرونا دارن یا خودشونو قرنطینه کنن یا لااقل بیمارستان بستری بشن تا دوره درمانش بگذره نه اینکه یکسره اینور اونور باشن تا بقیه رو هم مبتلا کنن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
وای خیلی بده هیچوقت خودمو نمیبخشم  کاش یکم بعضیا عقل و شعور میداشتن وقتی میبینن کرونا دارن یا ...

بخدا جالب اینجاست گردن نمیگرفت میگفت فقط سرما خوردم ولی امروز متوجه شدیم کرونا داره. دعا کن برام فردا میخوام برم تست بدم

بخدا جالب اینجاست گردن نمیگرفت میگفت فقط سرما خوردم ولی امروز متوجه شدیم کرونا داره. دعا کن برام فرد ...

خدا لعنت کنه اینطور ادمارو

عزیزم ایشالا ک مبتلا نشدی امیدت به خدا باشه 

چطور تستی میخای بدی؟

2706