2733
2734

دکتر الهی قمشه ای هم میگفت مرگ خیلی قشنگه .وقتی وابسته نباشی به این دنیا پر میکشی رو به آسمان میری به سوی کسی که مهربانترین مهربانهاست .ولی وقتی وابسته باشی روحت از  زمین جدا نخواهد شد وعذاب مردن سختتر میشه.

فک میکنی اومدیم به دنیا خداباید همه چی روبده فقط اومدیم امتحان الهی مهم اون دنیاست اینجا جای زرق وبر ...

دوست خوبم شما توی کلامت اشاره به جایگاه انسان در جنت کردین ...

قران  ۱۴۰۰ سال پیش در سطح درک و شعور اعراب بادیه نشین نازل شده و نکته ها و رموزی داره که برای انسان های دیگه در ادوار بعد از خودش بسیار کلیدی و راهبردیه  .... ( تفسیر کردن آیات )

منتها اون بهشتی که در قران به نهر های جاری از شیر و عسل و حوریان زیبارو تعریف شده تنها بخش بسیار تا بسیار کوچکی از اون رو به نمایش گذاشته ...

مثل اینکه برای اعراب بادیه نشین از تکنولوژی ساخت هواپیما یا سفیه فضایی و یوفوها مثال میاورد ! مسلما تا ۱۴ قرن بعد از نزول قران و پیشرفت علم و دانش هییییچ چیز از این ماشین آلات سردرنمیاوردن ....

اسرار و شگفتی های بهشت برای ما پوشیده ست واقعا ، نباید فقط به نهر شیر و عسل و حوری زیباروی تعبیر بشه .....

بهشت بنظرم سراااااسررر  امکانات و چیزاییه که فکرشم نمیکنیم ...

این جایگاه ابدی رو براتون آرزومندم ....❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست میگی عزیزم ولی هیچکسی تو زندگی دیگری نیست منم مدل خودم دارم زجر میکشم 😔😔😔 بعضی وقتا ادم م ...

میدونم چی میگی عزیزم ...

خدا دلتو آروم کنه ، ان شاالله از حکمت انتخابت با خبر بشی گلم ، اینجوری صبر کردن برات راحت تره ...  ...

میدونم چی میگی عزیزم ... خدا دلتو آروم کنه ، ان شاالله از حکمت انتخابت با خبر بشی گلم ، اینجوری صبر ...

دیگه بعد از۸ سال هنوزم نفهمیدم

ازاین به بعدم نفهمم مهم نیست...

ممنون ابجی بابت دعات و حرفات💓

2731
دکتر الهی قمشه ای هم میگفت مرگ خیلی قشنگه .وقتی وابسته نباشی به این دنیا پر میکشی رو به آسمان میری ب ...

آره همینه گلم ، یه آقایی میگفت من تو جاده تصادف کردم ، اینقد دلبسته ماشینم بودم که همش با خودم میگفتم حیف اون ماشین صفر کیلومتر که الان وسط جاده ست ...

یا میگفت دلبسته مادرم بودم ، یه نامزد داشتم و اینا ...

تا فکرشونو میکردم ، روحم که بی قرار بوده فورا تو اون مکان حاضر میشده ....

چند وقت پیش تو یه تاپیکی یه خانومی خاطره جالبی تعریف کرد ..

ایشون تعریف کردن یک شب توی خواب ، احساس کردن که کسی با حرارت لب هاشون رو بوسیده .... و واقعا انگار اون گرما رو حس کرده و لحظه ای که خواسته چشماشو باز کنه ، صورت یه پسر جوون و زیبایی رو دیده ......

و این درصورتی بوده که این خانوم متاهل بودن ....!

ذهن ایشون همچنان درگیر بوده تا اینکه سه روز بعدش کاری براشون پیش میاد و از خونه خارج میشن ....

سرکوچه که میرسن یهو چشمشون به چیزی میوفته که باور نمیکردن ...

عکس پسری که دو شب قبل تو خواب و بیداری دیده بودن !!!

اما رو اعلامیه ترحیم !!!

تینقدر حالش بد میشه که همونجا سر کوچه میشینه ...

دقیقا روز سومشم بوده یعنی اون شبی که ایشون این پسر جوون رو دیدن همون شبی بوده که فوت کردن ...

من بهشون گفتم احتمالا ایشون به شما علاقه مند بودن چون با توجه به دیدن اعلامیه ، هم محله ایتون محسوب میشدن و شاید شما ازدواج کردین و علاقه ایشون یه طرفه باقی مونده و با توجه به مستندهای تجارب نزدیک به مرگی که تماشا کردم ، میدونم انسان به کوچیکترین فرد و مکانی که تعلق خاطر داشته باشه ، تا قبل از دفن شدنش به اونها سر میزنه تا شاید دلبستگیش از بین بره ....

در مورد جهنم چطور ؟  بهشت رو قشنگ تفسیر کردی

عزیزم همونجور که بهشت قابل توصیف نیست ، جهنم هم نیست ....

آتیش و عذابش سخت تره ....

بنظرم خدا نمیتونه از حق الناس بگذره ، حق مردمی که به گردن آدمه خیلی تاوان داره ......

مثلا تهمت زدن ، دروغ گفتن ، دل شکستن ... اینا چون طرف مقابلتو آزرده میکنه ، حق به گردنت میذاره ....

یه خانوم خارجی تعریف میکرد که خیلی بدکاره بوده ، با وجود اینکه همسر داشته اما اهل روابط نامشروع بوده و فحش و ناسزا از زبونش قطع نمیشده ...

یه شب سوار ماشین دوستش میشه ، بعد از رد کردن چهار راه با یه ماشین دیگه تصادف میکنن ...

میگفت دیگه چیزی از صحنه تصادف ندیدم فقط دیدم از سمت نور دارم توی یه دالان بزرگ سقوط میکنم ، خیلی تاریک و وحشتناک بوده ...

تو مسیری که سقوط میکرده همش طبقه به طبقه سلول ساخته بودن و موجودات وحشتناکی با دستاشون میخواستن اینو به سمت خودشون بکشن ....

اینا رو که تعریف میکرد ضجه میزد و میگفت ... ایرانیم نبود که بگیم قران خونده شبیه سازی کرده ...

دقیقا خاطرات جهنمشو اگه اشتباه نکنم یه مرد فیلیپینی هم تعریف کردن که مشابه هم بود ...

اون مرده میگفت از چاه که سقوط میکردم زیر پام آتش بوده ، به سمت آتش میرفتم و بدنم از حرارت میسوخت .... عطش داشتم مثل حالات تشنگی توی همین دنیا و صدایی میومده که به دوزخ یا همون جهنم خوش آمدی ...

اسم این چاه توی قرآن اومده ، من الان اسمشو خاطرم نیست ...

طبق روایات میگن ابن ملجم مرادی کسیه که ته این چاه افتاده ....

و جالب اینجاست اینا یادشون نمیاد خدا رو صدا بزنن ولی بعد از اینکه فقططططط یه بار بگی خدایا نجاتم بده از اون دالان میاردت بیرون .... با هر دینی .....

تو یوتیوب تجارب نزدیک به مرگ رو سرچ کن ...

2738
من میترسم 😥

عزیزم نترس ،  خیلی شیرینه ....

حق الناس به گردن خودت نداشته باش ، با زبونت کسیو ناراحت نکن بخدا جایگاهت بهشته ....

این دنیا چی داره آخه ... درد رنج غصه ، بی پولی ، نداری ، مصیبت ، دوری ، سختی ..... اصل کار اونوره .. یه درصد شک نکن ...

پیامبر فرمودند جایگاه زنان امت من در بهشت است مگر .....!!! مگر اینکه با زبونشون گناه نکنن ...

حالا من واو به واو روایت یادم نیست ولی مضمونش همینه گلم ...

عزیزم نترس ،  خیلی شیرینه .... حق الناس به گردن خودت نداشته باش ، با زبونت کسیو ناراحت نکن بخد ...

چقدر حرفات آرامش داره عزیزم انشالله همین چیزی که تو میگی باشه

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
چقدر حرفات آرامش داره عزیزم انشالله همین چیزی که تو میگی باشه

قربونت برم نظر لطفته عزیزم ....

امیدت به خدا باشه ، بنده هاشو هیچجوره ول نمیکنه ...

ما انگار تو ورطه فراموشی غوطه ور شدیم ، نه از قبل تولد چیزی یادمونه نه از بعدش چیز آنچنانی میدونیم .......

بسپار به خدا و هوای بنده هاشو داشته باش ، میدونم چیکار که برات برات نمیکنه ... 

برات بهترینا رو آرزو دارم گلم ...🌺

قربونت برم نظر لطفته عزیزم .... امیدت به خدا باشه ، بنده هاشو هیچجوره ول نمیکنه ... ما انگار تو ور ...

مرسی از حرفا و دعای قشنگت مهربون 😍😍❤❤🌸❤❤🌸

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
چه جالب تو برنامه زندگی پس از زندگی خیلی ها شبیه اینو گفتن

آره منم چون مامان خودم گفت باور کردم حرف اون آدمها رو....خیلی شبیه هم بود

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706