2703
2553
عنوان

تفاوت سطح مالی دختر پسر

1049 بازدید | 43 پست

سلام 

کسی هست که وضع مالیش از خانواده کسی که دوسش داره یا شوهرش پایین تر باشه؟ میخام بدونم حال دلش چجوریه؟ 

یه حسی دارم که واقعا داره دیوونم میکنه به هرکس هم میگم درکم نمیکنه ذهنم شلوغه و همش درگیرم 

این رابطه شروع نشه بهتره ولی حالا که شروع شده یه نفر باید کوتاه بیاد ودرک کنه واینده رو بررسی کنه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من..خانواده شوهرم پولدار ترن و خیلیم خوبه و مشکلی نداریم با این موضوع

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2456

من برا همین نمی تونم ب اون ک دوسش دارم برسم سخته 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔

به نظرم تفاوت نباشه خوبه اما اگه قراره باشه خانواده پسره یکم پولدارتر باشن بهتره اونم نه در حد فاحش که باعث بشه خانواده عروس معذب بشن. هرچند به طرز فکر و فرهنگ خانواده ها هم خیلی ربط داره

♡♡♡هرکه خود داند و خدای دلش که چه دردیست در کجای دلش♡♡♡♡
2714

بله من اینجورم شوهرم وخانواده اش از نظر مالی خیلی  خیلی از ما بالاترن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

ما متوسطیم دوتامونم در یه حدیم

البته همه میگن وضع مالی شما از اونا یکم بالاتره و منو لایق بهترینا میدونسن!!!!

ولی اینا همش چرته ادم اولویتو فرد مقابلش میدونه..من هم از وضع مالی همسرم و هم خونوادش راضییم

کاری هم نمیکنم ک همسرم حس کنه وضع مالی ما از اونا بهتره

توام نباید زیاد غصه ی مال دنیا رو بخوری

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

پدر من کارمندبازنشسته هست با یه خونه و یه ماشین که نتیجه زحمت ۳۰ سالشه ولی خانواده شوهرم و خودش علاوه بر پست و شغلای مدیریتی مالک هم هستن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
پدر من کارمندبازنشسته هست با یه خونه و یه ماشین که نتیجه زحمت ۳۰ سالشه ولی خانواده شوهرم و خودش علاو ...

خودت چه احساسی داری؟ من یه چیزی توی دلم هس که داره دیوونم میکنه

2706