2726
عنوان

کیا رژیم نسبتا سخت گرفتن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11643 بازدید | 66 پست
ولی خب چیزهای پر کالری که بخوری چون کم باید بخوری خیلی کمتر از غذاهای سالم سیرت میکنه که میتونی بیشت ...

درسته.خیلی خسته شدم از چاقی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دوسال از،زایمانم گذشت،،فبلا همیشه لاغر بودم و ورزش دو کار میکردم الان هفت هشت  کیلو اضافه ...

منم پسرم دو سه ماه دیگه دو ساله میشه.دوس دارم بشم ۵۷ الان ۶۸ ام.۶۴ شده بودم اما قرنطینه و استرس کرونا دوباره وزنمو برد بالا.اين سري ديگه بايد بتونم چون واقعا كلافم ديگه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
منم پسرم دو سه ماه دیگه دو ساله میشه.دوس دارم بشم ۵۷ الان ۶۸ ام.۶۴ شده بودم اما قرنطینه و استرس کرون ...

وای منم بخدا،،،من باید نسبت به قدم حداقل شصت و هفت باشم،،نه دیگه هفتاد

میدونی بیشتر هم خونه هستیم اخه

وای منم بخدا،،،من باید نسبت به قدم حداقل شصت و هفت باشم،،نه دیگه هفتاد میدونی بیشتر هم خونه هستیم ا ...

من ٦٠ به بالا اصلا نميخوام باشم.ميخوام مثل دوران مجرديم باشم

رژیم کرمانی هم گرفتم،،موفق نشدم توی اجراش پیاده روی وورزش داشت نمیتونستم انجام بدمش

خوب اونارورانجام نميدادي رژيم رو ميگرفتي.منم اصلا وقت و حال ورزش ندارم.بچه اونقد خستم میکنه همه پا و‌کمر و دستم درد میکنه نایی برا ورزش نمیمونه

خوب اونارورانجام نميدادي رژيم رو ميگرفتي.منم اصلا وقت و حال ورزش ندارم.بچه اونقد خستم میکنه همه پا و ...

دقیقا،،رژیمو رفتم تا حدی،،دوکیلو کم شدم

من ازاونام که تاورزش نکنم وزنم پایین نمیاد😖

من ٦٠ به بالا اصلا نميخوام باشم.ميخوام مثل دوران مجرديم باشم

زایمان اولت هست؟

زود برمیگردی،،من زایمان دوممه،،موقع پسرم نی قلیون بودم،،اصلا چاق نشدم،،ولی موقع دخترم هم استراحت مطلق بودم هم امپول پروژسترون زیاد زدم

زایمان اولت هست؟ زود برمیگردی،،من زایمان دوممه،،موقع پسرم نی قلیون بودم،،اصلا چاق نشدم،،ولی موقع دخ ...

بله اوله.من شوهرم شکموئه آدم اونو میبینه وسوسه میشه ولی خوب قرار شده اونم مراعات کنه و یه مشکلی که دارم تنقلات میخورم مثلا بیسکوییت با چایی که این خیلییی مضره.چون استعداد چاقی دارم باید یه عمر مراعات کنم و این خیلی اراده میخواد

بله اوله.من شوهرم شکموئه آدم اونو میبینه وسوسه میشه ولی خوب قرار شده اونم مراعات کنه و یه مشکلی که د ...

اخیییی خدا حفظتون کنه،،حالا باورت نمیشه من نمیخورم

نمیدونم مشکل کجاست وزنم کم نمیشه

انگار متابولیسمم اومده پایین

هم قد هستیمو هم وزن اولیه تونم چه رژیمی دارین الان

تو تاپیک بامدادخمار بری توضیحاتش هس.

وزنمو ضربدر۲۰ میکنم منهای ۱۰۰ و روزای عادی همونقدرکالری میخورم(۷۵×۲۰_۱۰۰=۱۴۰۰).

شنبه و سه شنبه هم فقط ۵۰۰ کالری باید خورد(تا ۷۰۰هم میشه) و ورزش و پیاده رویم دارم

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2706