2733
2734
عنوان

دخترای مجرد بیاین برای ازدواجتون سوره یس بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 71 پست

واسه من لطفا ...مرسی عزیزم...موندم باید چکار کنم تو این رابطه ...

امیدوارم به هر چی میخوای برسی ❤😘🌹

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد

مرسی عزیزم.انشالله ..توهم همینطور😘

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2728

برای ازدواج خوب وموفق وعاقبت به خیری فاطمه سوره مبارک یس رو لطفا بخونید خدا یک ادم پاک ومومن ومهربان وخانواده دار عالی رو هم سر راه فاطمه وشما دوست عزیز وبقیه دوستان که درخواست کردند که سوره یس رو بخونید قرار بده ممنونم

2738

عزیزم اگه تونستی برا خواهرم بخون اسمش زینب هست‌ ان شاءالله که شماهم حاجت روا بشید

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2706