2737
2734

الانم با هم اشتی کردیم ..دوستش دارم عاشقشم ..

ولی با هم خیلی دعوا میکنیم جون اخلاقش بده ولی فهمیدم جدیه جدی هم درمورد زن همسایه حرف نزده..خاسته لج منن در بیاره

الان تاپیک زدم شوهرمو دوست دارم 

بعد یه خانم نامحترم😂😂😂  اسکرین چت گزاشته از اون تاپیکی که با شوهرم دعوام شده بوده و میگه چرا وروغ میگس توکه شوهرتو نمیخاستی...

عزیزم دعوای چند ساعته زن و شهوری ..ینی اینکه دیگه نباید بخامش؟؟؟

اسمش رو نمیگم که ابروش نره کاربر رو🙂

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو تا بشناسیم همچین آدمایی رو

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
2738

خو چرا یه روز شفتی یه روز نفت با مخ ملت بازی میکنی 😂😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اره ی بارم ی کاربر بیشعور احمق تمام عقده ایه میگفت تو اگ مدیریت داشتی النگوهاتو نمیکشتی احمق عوضی حل ...

النگو هاتو کشتی؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

اینجا همه پوآرون🕵️‍♀️🕵️‍♂️

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706