2726
عنوان

تو رو خدا اونایی که کورونایی داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 35 پست

بچها خدای نکرده اگه گرفتید اصلا روحیتون رو از دست ندین .من اولش خیییلی حالم بد بود بیشترم از نظر روحی.بعد تنها شدم با خودم فک کردم ک بخام شل بگیرم از پا میوفتم.بخاطر دخترم خودمو قوی گرفتم و خداروشکر خیلی زود خوب شدم.

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من داداشم اون اویل کرونا، کرونا گرفت پدر مادرم خیلییی رعایت میکردن همش خونرو الکل مالی کردن اون ...

خب من مامانم کلا باهاش در ارتباط بود بهش غذا میداد ولی نمیدونستیم کورنا داره تو یک روز حالش بد شد بردنش بیمارستان تموم کرد بلد گفتن کورنا بوده

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

دوستم حامله هس شوهرش گرف باهامم توخونه بودن شوهرش بعدیک هفته فهمیدکروناهس بعدقرنطینه شدتواتاق زنش پذیرایی میکردازش،ولی خدادوشکرنگرفت

خداایاهمه مریضاروشفابده،الهی آمین
بچها مامانم الان رفته جواب بگیره دعاکنین کرونا نباشه،لطف کنین واسه سلامتیش صلوات بفرستین

ایشالا که چیزی نیست مگه علائمشون چیه؟؟

خب من مامانم کلا باهاش در ارتباط بود بهش غذا میداد ولی نمیدونستیم کورنا داره تو یک روز حالش بد شد بر ...

نترس عزیزم ایمنی بدنشو ببره بالا تو هم ارومش کن نزار استرس بگیره انقدررررر ادم میگیرنو خوب میشن 

متاسفانه ایمنی پایین باشه خیلی خطرناکه

نترس عزیزم ایمنی بدنشو ببره بالا تو هم ارومش کن نزار استرس بگیره انقدررررر ادم میگیرنو خوب میشن  ...

چجوری ایمنی بدنش رو ببره بالا؟؟اگه تا یه هفته دیگه اتفاقی نیفته ایشالا خطر رفعه؟؟

خب من مامانم کلا باهاش در ارتباط بود بهش غذا میداد ولی نمیدونستیم کورنا داره تو یک روز حالش بد شد بر ...

ی پیشنهاد بدم؟؟ ی دارویی هست که هرکی بخوره کرونا داشته باشه حالش خوب میشه و هرکیم بخوره که نداره پیش گیری میشه... من داداشم خورده زودی بهتر شد فامیلای شوهرمم همینطور اگه صلاح دونستین به مامان بگین امتحان کنه اسمش داروی امام کاظمه

بچه ها منم مادر و برادر همسرم گرفتن امروز فهمیدن شوهرمم بردتشون دکتر البته اون الان تو اتاق خودشو قرنطینه کرده منم پنجشنبه پیششون بودم البته گهگاهی ماسک میزدم چون برادرشوهرم گفت سرما خورده ولی میترسم 5 روز گذشته یعنی منم میگیرم

چجوری ایمنی بدنش رو ببره بالا؟؟اگه تا یه هفته دیگه اتفاقی نیفته ایشالا خطر رفعه؟؟

بهیچ عنوان اخبار بد رو دنبال نکنه . مایعات فراوون و گرم . میوه و سبزیجات ضدعفونی شده . قرقره کردن اب نمک . روحیه خیلی تاثیر داره 

در مورد زمانش ک پرسیدی معمولا تا دو هفته و یا حتی یک ماه هم ممکنه علائم نده . و حتی فقط ناقل باشه . 

قوی باشه قوی 

کرونا همون ویروس سرماخوردگیه

ی پیشنهاد بدم؟؟ ی دارویی هست که هرکی بخوره کرونا داشته باشه حالش خوب میشه و هرکیم بخوره که نداره پیش ...

این داروواقعاراسته،منم خیلی شنیدم

خداایاهمه مریضاروشفابده،الهی آمین
2706