2733
2734
عنوان

چرا شوهرم از نبودم لذت میبره

421 بازدید | 38 پست

خیلی دلم شکست..تو بدترین شرایط زندگیمون ترکش نکردم..هر وقت باهاش شوخی میکنم یا سرب سرش میزازم ناراحت میشه دعوا راه میندازه ولی من کوتاه میام..میگم شاید بدش بیاد خیلی شوخی نمیکنم بازم ناراحت میشه..حتی الان باهاش شوخی میکردم یهو گوشیمو پرت کرد هر چی دم دستش بود پرت کرد..میگید چ جوری رفتار کنم از این ب بعد؟؟اخه مگه میشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی پروش نکن 

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2738

تو حرفات با نیش و کنایه حرف نمیزنی ؟؟ 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2706