2737
2734

یا برعکسش

داداشم آزمایش خون داد جوابش شده ک گرفته و خوب شده بدون علائم.میخوا مبدونم این ازمایشا واقعا درسته.شنیدم ک خطا دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آزمایش خون من مثبت بود تستم منفی

رابطه منو همسرم مثل چای شکر میمونه هر کی بخواد به هم بزنه ما بیشتر تو همدیگه حل میشیم عاشقتم عشقم 😙پسر که داشته باشی اگه همه دنیا دشمنت باشه پسرت پشتته پسر یعنی خار چشم بدخواهای مادر پسر یعنی غرور مادر❤
2738

اره..مامانم از خونش مثبت بود اما بزاق که داد منفی بود .اصلش بزاقه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

داداش منم ازمایش خونش مثبت بود ولی آزمایش اصلیش منفی شد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

خاله ام همه علائمو داره..‌بدن درد ....سرگیجه ...بویایی چشایی نداره...خستگی .....بعد ازمایش خون گفتن نداری....مگه میشه؟؟بنظرتون اشتبا گفته؟؟،

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2706