2733
2734
عنوان

روانپزشك تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 2834 بازدید | 28 پست
فردا واس كربلايي نوبت دارم  ميگي نرم ؟

حالا برو شاید خوب باشه 

من دکتر قبلیم خوب بود ولی یه ماجراهایی تو زندگیم بود که کلا باید ادمای گذشته رو میذاشتم کنار حتی دکترم وگرنه اروم نمیشدم 

برای همین الان در به در دکترم 

چرا اینطوری شدی ؟ 

نميدونم 

اتفاق خاصي نيفتاده كه بگم واس خاطر اون اينجور شدم 

شايد شرايط جامعه خيلي تاثير داشته 

شايد كمال گرايي مسخره خودم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا برو شاید خوب باشه  من دکتر قبلیم خوب بود ولی یه ماجراهایی تو زندگیم بود که کلا باید ادمای ...

اسم دكتر قديمي كه خوب بود رو بهم ميگي لطفا؟

حرفاي مثبت و خوشي هاي كوچيك و شكرگزاري ها از نظرم مسخره است  واس همين ميخوام يكم با دارو پيش ب ...

نه عزیزم اینا خیلی دیر جواب میده همون دارو رو باید استفاده کنی این دکتر کامران عسگری تشخیص داروشم عالیه

2728
نميدونم  اتفاق خاصي نيفتاده كه بگم واس خاطر اون اينجور شدم  شايد شرايط جامعه خيلي تاثير ...

کمال گرایی خیلی بده منم همینطوریم یا چیزی به دلم نمیشینه یا در حد عالی باشه آخرش میبینی عمرت رفت و صاحب هیچی نشدی و افسرده میشی خیلی بد هست

فقط خدا ❤️❤️❤️
دکتر محمد اربابی استاد علوم پزشکی تهران  مطبش شریعتی بین میرداماد و ظفر

خيلي لطف كردي 

نه عزیزم اینا خیلی دیر جواب میده همون دارو رو باید استفاده کنی این دکتر کامران عسگری تشخیص داروشم عا ...

ممنونم 

اره بايد دكتر برم 

2738
کمال گرایی خیلی بده منم همینطوریم یا چیزی به دلم نمیشینه یا در حد عالی باشه آخرش میبینی عمرت رفت و ص ...

راستش همش فكر ميكنم من با اين حقوق كي ميتونم صاحب خونه بشم كي ميتونم ماشين بخرم ....هيچ كاري نميتونم بكنم ...

اون زندگي كه توي ذهنم بود اين نيست 

راستش همش فكر ميكنم من با اين حقوق كي ميتونم صاحب خونه بشم كي ميتونم ماشين بخرم ....هيچ كاري نميتونم ...

مثل من از کمال طلبی بیس از حد دست به هیچ کاری نمیزنیم ولی باید شروع کنیم بی خیال آخر همون ارزون ها و ساده ها را هم بدست نمیاریم باید قبول کنیم دنیا ناقص هست و زیاد جدی نکیریم

فقط خدا ❤️❤️❤️
مثل من از کمال طلبی بیس از حد دست به هیچ کاری نمیزنیم ولی باید شروع کنیم بی خیال آخر همون ارزون ها و ...

جدي نگرفتن خيلي خوبه 

سلام عزیزم. شما میدونید الان هزینه ی مشاوره یا همون ویزیتشون چقدر هست؟  پیشاپیش ممنونم

سلام عزیرم نه متاسفانه اصلا خبر ندارم 

چون برای انفردای میخواستم ازش وقت بگیرم که منشی گفت فقط زوج درمانی انجام میده 

من مطب قبلی که میرفتم خیلی ها زنگ میزدن از منشی هزینه هارو تلفنی میپرسیدن حالا شما هم تلفنی یا شبکه های اجتماعی یه امتحانی بکن احتمالا جواب بدن منشی ها