2733
2734
عنوان

خانما تولد دخترم

201 بازدید | 23 پست

براش چی بخرم؟ پیشنهادتون چیه.دلم میخواست طلا بخرم ولی بطرز مسخره ای گرون شده..چی براش بخرم ک بدردش بخوزه و ی اسباب بازی یه مشت پلاستیک بدرد نخور سریع خراب شو نباشه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

چند سالشه

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندسالشه

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

بچه هست دیگه از نظر شما پلاستیک و لباس و عروسک بدرد نمیخوره و ارزش نداره ولی برای دخترت خوشحال کننده هست 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بچه هست دیگه از نظر شما پلاستیک و لباس و عروسک بدرد نمیخوره و ارزش نداره ولی برای دخترت خوشحال کننده ...

اخه هرچقد ک خرج کنی خرابش میکنه سریع یا اینکه دلشو میزنه،بدردش نمیخوره

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2738
بچه هست دیگه از نظر شما پلاستیک و لباس و عروسک بدرد نمیخوره و ارزش نداره ولی برای دخترت خوشحال کننده ...

وای دقیقاااا حرف من همیشه اینه به نظر من از زبون خودش بکش طوری که نفهمه چی بیشتر دوست داره همونو بگیر 

۴سال

دوچرخه داره؟

بازی فکری براش بخر 

ولی کادو رو حتما بگیر بنظرم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وای دقیقاااا حرف من همیشه اینه به نظر من از زبون خودش بکش طوری که نفهمه چی بیشتر دوست داره همونو بگی ...

میگه توپ میخوام😂یا مثلا کتاب داستان هرچی اون لحظه ببینه همونو میگه

2706