2726
عنوان

چه جوری شوهرمونو خیلی حرف گوش کن کنیم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 83 پست
احترام گزاشتیم ک شد این

همسرم میگه زن نباید زیاد حرف بزنه بع دوستاش میگه زنم اونقدر آرومه و محترمه که نمیتونم بهش بی احترامی کنم..

😛😍....دوستاشم گفته بودن زنای  ما اونقدر غر میزنن که سز واسمون نذاشتن....مردا به زنهای که زیاد حرف میزنن یا غر میزنن اصلا احترام واسشون قاعل نیستن..

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همسرم مثل یه بچه به من محتاجه من نباشم آب هم  نمیخوره باورتون میشه میگه هیچکس نباشه فقط من باشم ...

چطور رگ خوابشو به دست اوردی

اگه دلتون گرفته بگید براتون حمد بخونم♥️ 

هر چه قدر تلاش کنی بی فایده هس بعضی وقتاانگار تلاش نکنی بیشتر فایده میکنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خب رگ خابشم بگو

احترام که یه بخش کوچیکشه 

عشق ورزیدن بهش 

آرایش و لباس خوب بخودت برسی محیط اروم‌ غذای خوب شرایط مناسب فیلم‌ عاشقانه بدون سانسور 

طوری که هرشب ازتون رابطه بخواد 

لذتهای رابطه اشو بدونی همون شکلی عمل کنی پوزیشن های مورد علاقه اش ...

کم حرف زدن ،غر نزدن ، بوسیدن بی هوا مدام به آغوش کشیدن شبها حتما تو بغلش بخوابی خریدن کادو برای همسر و .......

مادرم ضربان قلب من است.

به قول مامان بزرگه من شوهر مثه بچست از اول زندگی هر جوری تربیتش کنی همون جوری بار میاد حالا زرنگ باشی خوب تربیتش میکنی شل بازی در اری بی تربیت میشه وقتیم بی تربیت شد راهی نداری جز کتک تا ادم شه

از سری نصیحت های شوهرداری مامان بزرگه به من😁

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
زشت ک نداریم😑😑 شاید از نظر عموت خوشگله از نظر شما زشته

ن عزیزم نسبت ب عموم خیلیییی زشته....عموم قدش۱۹۰اون ۱۵۰

عموم واقعا زیباست..ولی همه میگن این چیه گرفته ولی کسی جرات ندارم ب خودعموم بگه...عزیزم من میگم زشت نسبت به عموم میگم

اگه میخوای شوهرت خیلی بهت توجه کنه  ب خودت احترام بذار...بخودت برس اساسیییی موهاتو رنگ کن...خ ...

وا پس با شوهرت حرف نزنی نگی نخندی چ@فرقی با نامحرم داره

اتفاقامن باشوهرم کم حرف بزنم فاصله میوفته بینمون

همیشه سعی میکنم بگم بخندم تا موقع ناراحتیام که یه کلمه ام حرف نمیرنم دق کنه بیاد سمتم که اینطورم هست

احترام که یه بخش کوچیکشه  عشق ورزیدن بهش  آرایش و لباس خوب بخودت برسی محیط اروم‌ غذای خو ...

اوووو این قدر خودشو از چشمم انداخته ک نمیخام ریختشو ببینم، چه برسه به ...😁😂😂خداخیرت بده خاهرت راهکار غیر ازینا داشتی خبرم کن

2706