2726
عنوان

تو واتساپ شوهرم این پیامو دیدم واسه دوشب پیش بود

| مشاهده متن کامل بحث + 9891 بازدید | 194 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بوی کثیف خیانت میاد😤😤

چ بویه بدی هم میده🙁

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
ی پسر کوچولو دارم😭 اصن نمیدونم بهش بگم واکنشش چیه یعنی اون دختر کیه

اصلا تصمیم عجولانه نگیر.رفتار شوهرت باهات خوبه یا نه؟در کل منظورمه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خیلی سخته تو چیکار کردی؟؟ من میخوام بهش بگم میترسم پرروتر بشه

از خیلی بیشتر ...

هیچی 4سال گذشته و هنوز زندگی میکنم باهاش .

من تا 1 ماه هیچی نگفتم و اصلا ب روش نیاوردم بعدش تعقیبش کردم چندبار مچشو سر بزنگاه گرفتم😢

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
ی پسر کوچولو دارم😭 اصن نمیدونم بهش بگم واکنشش چیه یعنی اون دختر کیه

من باشم نمیتونم ی عمر با شک و تردید زندگی کنم البته من بچه ندارم ک این حرفو میزنم و شرایط تو رو هم نمیدونم عزیزم ایشالا که چیز خاصی نباشه احتمالا دختره خودشو چسب کرده لعنت بهشون

زود تصمیم نگیر، تو الان یه پسر هم داری باید به فکر اونم باشی، من میگم صبر کن یه کم آروم شی، میدونم خیلی سخته ولی باید به خودت مسلط بشی، اگر امکانش رو داری از یه مشاور خوب کمک بگیر تا بتونی بهترین تصمیم رو بگیری

خوب اون پیام زده دیگه شوهرت که پیام نداده . شاید دوست دختر دوران مجردیشه (😔). اگه با مسائل قبل ازدواجش مشکلی نداشتی پس الان هم نداشته باش چون شوهرت پیام نداده.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706