2733
2739
عنوان

خانمادرمورد زن داداش بیاین

310 بازدید | 18 پست

زن داداشم فضوله ولی اصلا نشون نمیده فضولیسو. ی بارباشوهرم دعوام شد داداشمم زنگ زدم بیاد خونمون باشوهرم حرف برنه فضول خانم بلندشده بوداومده بود برامسب اطلاعات ک بره براخاهراش تعریف کنه. مثلا سرعروسیم عکس گرفته بود ازمن فرستاده بود براخاهراش بدون اجازه من سوهرم اگه نیفهمید جرررم میدادتاحالا بهش نگفتم ولی نمیدونم باهاش چ رفتاری کنم جلو آدم مودبه ولی همجین ریز ریز جوابتو میده. منم خجالت میکشم بهش بتوپم چون آرومه مشکلم همین آروم بودنشه ولی همه کاراشو باهمون آرامش انجام میده مث من نیس داغ کنه چجوری برخوردکنم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

کاراش درست نیست

ولی عروس یجورایی از خانواده شما شده بالاخره باید بدو خوبه شما رو بدونه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگفتی داداش تنها بیا

گفتم ولی انقد عرضه نداشته بتوپه بهش بگه لازم نیس بیای. اونموقع میخاستم سرشو باتبربزنم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

منم عکس عروسی خواهرشوهدمو نشون خواهرم و مامانم دادم. خو مگ چیه. همه دلشون میخواد عکس عروسی ببینن. 

خوشگل شدی نشون داده عکستو. پخش ک نکرده

ولی اون ک پاشده اومده صحیح نبوده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
کاراش درست نیست ولی عروس یجورایی از خانواده شما شده بالاخره باید بدو خوبه شما رو بدونه

من خودمم عروسم ولی فضول نیستم تازه از خانواده شوهر ب کسی نمیرم بگم آبروشون ببرم

2738
مث خودش ریز ریز

بلدنیستم خو. داغ میکنم

هیچی اونو که کاریش نمی تونی کنی فقط مشکلات و مسئله های زندگیتون رو به هیچ کس نگو اصلا چرا دعوا کنید داداشت بفهمه زن داداشت هم فضولیش گل می کنه دیگه فقط خودت مراقب حریمت باش 

چرا همه چی رو بد برداشت میکنین؟ خب همه دوس دارن عروس رو ببینن , تازه شما باید خواهرا و مادر زنداداشتونو اصلا دعوت میکردین عروسیتون , اونجا هم که پاشده اومده مگه چی میشه؟ تو خونواده شوهر من مشکلی هم باشه خودشون میدونن من با شوهرم میرم اتفاقا یبار خواهرشوهرم یه مشکلی داشت وقتی رفتیم خیلیم خوشحال شد گفت تو که اومدی باهام حرف زدی قوت قلب گرفتم اروم شدم

من خودمم عروسم ولی فضول نیستم تازه از خانواده شوهر ب کسی نمیرم بگم آبروشون ببرم

بحث فضولی نیست گلم

من اول حرفم گفتم کارشون درست نیست وتایید نکردمش

اتفاقا من تو کتاب های زناشویی که خوندم نوشته بود عروس ها نباید تو اتفاقات و مشکلات خانواده همسرش نظر بده چه برسه فضولی

ولی خب وقتی این اخلاقو داره شاید از سر کنجکاویه شما باهاش کنار بیا 

یا یه بار واسه همیشه بهش بگو خوشت نمیاد

اینجوری خودخوری نکن

موفق باشی گلم❤

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2706