2410
2553
عنوان

کات کردن و تحقیق کردن🙄؟

218 بازدید | 14 پست

دوستان تا حالا همچین تجربه ای داشتین مثلا با کسی در حد آشنایی ارتباط داشته باشین واسه ازدواج  بعد طرف مقابل ارتباطش قطع کنه و حسابی در موردتون تحقیق کنه و کلی هم امتحانتون کنه ؟ در حد چندماه حتی ۲ سال ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شوهرمن امتحانم کرد،اماسربلندبیرون اومدم😌

دقیقا عین من 🙄 یه آشنایی داشتیم تازه طرفم پسر همکار پدرمه ؛ الان دو سال قطع ارتباطیم اما کلی امتحانم کرد ؛ کلی تحقیق اطرافم شنیدم کرده البته در موردم به خانوادش گفته

2720
دقیقا عین من 🙄 یه آشنایی داشتیم تازه طرفم پسر همکار پدرمه ؛ الان دو سال قطع ارتباطیم اما کلی امتحان ...

ببین شوهرمن شمارموازدوستم گرفت،والتماسم کرد ک بارفیقش دوس شم امامن قبول نکردم وگفتم ن اخرشم گفت امتحان بودخواستم بفهمم زن زندگی یان

اره رفت بعد دوماه برگشت گفت داشتم امارتو درمیوردم ببینم بعد من با کسی دوست میشی یا نه؟دیدم نه خیلی منو دوست داری:/منم خواستم خوب بسوزونمش گفتم گمشو جمع کن بابا پدسگ داشتم دنبال یه خوبش میگشتم تو خر کی بودی دیگه  

2714
ببین شوهرمن شمارموازدوستم گرفت،والتماسم کرد ک بارفیقش دوس شم امامن قبول نکردم وگفتم ن اخرشم گفت امتح ...

من بعد از کات شمارم عوض کردم اما ایدی تلگرامم داشت از طریق ایدی تلگرامم جاهایی که عکس پروفایل خودم نبود کلی ادم میومد امتحان میکردن اما جاهایی ک عکس خودم هست اصن ی مزاحمم ندارم ؛ برعکس و خنده دار🤣🤣🤣🤣🤣

الان خوشحالی که یه شوهر شکاک داری؟خدا ببخشدتون به هم

ن عزیزم ببین من اسمشوشکاکی نمیزارم،شکاک ب کسی میڭن ک زیادروی کنه من اسمشوغیرت میزارم،الحمدالله زندگیمونم خوبه

2706