2737
2734
عنوان

پلی کیستیک و....

269 بازدید | 30 پست

دیگ فک کنم خیلیاتون میدونین مشکل من چیه بی بی و آزمایش و سونو منفی و تو سونو تخم دان های باد کرده پر از کیست ریز ولی الان خیلی سرگیجه دارم و تهوع حالم خرابه شدیدااا سینه هام تیر میکشه و شکمم سنگینه دکتری ک غروب تو ساینا باهاش مشورت کردم منو ترسوند گفت باید عمل بشم... الان ی کمک ازتون میخوام ی چیزی بگین بخورم ک حالم خوب بشه آل دی بخورم خوبه؟ 😩

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کیست های ریز را معمولا عمل نمیکنند 

احتمالا الان داری دارو میخوری، سرگیجه و دردت عوارض داروهاست. من بیشتر از 20 ساله که پلی کیستیک هستم و تجربه ام زیاده

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738
نگران نباش.به دکتر خودت زنگ بزن

از اول اشتباه کردم پیش دکتر خودم نرفتم رفتم پیش یکی ک از هیچی سر  درنیاورد الانم هرچی بهش زنگ میزنم یا پیام میدم احمق نفهم فقط میگه بیاین مطب بعدم بلاکم کرد بیشور😭

کیست های ریز را معمولا عمل نمیکنند  احتمالا الان داری دارو میخوری، سرگیجه و دردت عوارض داروهاس ...

ن اصلا دارو نمی‌خورم من قبل زایمانم نداشتم الان یک ماهه اینجور شدم، 😔

چرا مسکن نخوری،به من مدروکسی پروژسترون داد سه دوره  دیگه نرفتم رفتم سونو

گفت حالتو بدتر میکنه... مدروکسی پرژسترون کیستارو آب میکنه؟ من حالم بده خیلی😩

از اول اشتباه کردم پیش دکتر خودم نرفتم رفتم پیش یکی ک از هیچی سر  درنیاورد الانم هرچی بهش زنگ م ...

هشتگردی؟پیش کی میری؟نگران نباش اصلا بعضی موقعا از استرس ادم حالت تهوع میگیره یا ی سری دردا تلقینی میشه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
هشتگردی؟پیش کی میری؟نگران نباش اصلا بعضی موقعا از استرس ادم حالت تهوع میگیره یا ی سری دردا تلقینی می ...

ن نظرابادم... اسم دکترو نگم بیخیال... ن تلقین نیس واقعا حالم بده بیمارستان شهرو ب خاطر کرونا باز بستن😔وگرنه میرفتم 

ن اصلا دارو نمی‌خورم من قبل زایمانم نداشتم الان یک ماهه اینجور شدم، 😔

زیر دلت درد میکنه؟ صورتت موی زاید در آورده؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706