2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب گفته یکی از دوستان که گف مادرشوهرش کدو میریزه تو ماست میخوره الان خوردم فشارم افتاده🤒🤕 راستی من ...

بروکلی رو توی سالد می ریزن 

اشگال نداره شما به جای سس یا ترکیب روغن زیتون و لیمو تازه با ماست می خورید 

البته من تو سالادام ترکیب  روغن زیتون و لیمو تازه استفاده می کنم

یا امام رضا
2738
منفی بود

الاهی فدات شم غصه نخوریا خدا بزرگه مطمئنم تو اوج نا امیدی همچین شادت میکنه ک خودتم تعجب کنی 

درضمن برای مادر شدن هیچ وقت دیر نیست بخدا هیچوقت 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
ب گفته یکی از دوستان که گف مادرشوهرش کدو میریزه تو ماست میخوره الان خوردم فشارم افتاده🤒🤕 راستی من ...

هیچکدوم از دوتا ترکیبی که گفتی مزخرف نیست، کدوی سبز رنده شده تو ماست برای کاهش چربی خون خیلی مفیده. 

ترکیب کلم بروکلی با ماستم خوشمزه اس تازه من عاشق کلم برگ با ماستم که توش کشمشم داره😋

کدو خام یا بپزیم  یه توضیحی میدید

عزیزم کدوی سبز خام، زن عموی من با رنده برقی کدو رو رنده میکنه رشته های خوشگلی میشه تو ماست میریزه، گردو، گل محمدی خشک شده، یکمم نعنا میزنه خیلی خوشمزس من اصلا از کدو خوشم نمیاد اما وقتی خوردم خوشمزه بود یکم شبیه ماست و خیاره، کسیم بخواد لاغر بشه یا چربی خون بالایی داشته باشه به جای نعنا شوید میریزه

فک کنم بدترین ترکیبا رو من به عنوان صبحانه میخورم حالتون بد شد فحشم ندین😅

من سیب زمینی پوره شده بدون هیچ ادویه ای فقط با نمک و یکم روغن با چای شیرین میخورم. 

گاهیم نیمرو یا تخم مرغ آب پز اونم با چای شیرین. 

بخوام صبحونم لاکچری باشه این دوتا لذت بخش ترینه برام😊

2706