2737
2734

یکی از دوستام میخاد شامی درست کنه وقتی ادویه و نمک و اینا میزنه از گوشتا میخوره ببینه نمکش خوبه یا نه🤦‍♀️😷😷😷

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤢🤮اهان اینم یادم اومد چند تا از فامیلامون تو ابدوغ خیارم گوجه فرنگی میریزن اینم حال بهم زنه

منم میریزم اصلا گوجه نباشه نمیخورم🤪😂😂

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...
عموم نوشابه با دوغ قاطی میکنه و لذت میبره از خوردنش.  قیمه و قرمه ایی که اضاف مونده میریزه روه ...

😂😂😂😂عموت اسیابش همه چی میدرشه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2728
2738
کنار غذاشون مربا میخورن برام عجیب بود 

عجیب نیست که منم میخورم😌

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

یکی از دوستام باردار بود فقط نوشابه با نون میخورد یه جا مهمانی رفته بودیم قرمه سبزی رو میریختن تو ماست میخوردن😣

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
پنیر و مربا یا عسل باهم روی نون میماله  شیر و پنیر باهم

کجاش عجیبه🤔منم میخورم عجیبه؟ 🤔

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
نون و پنیر و مربا 

عجیبه؟ 😑😑😑😑😑😑😑

پنیر و عسل باهم ؟!

پس پنیر با چی؟ 😂خو معلومه با عسل دیگه مگه شما با چی میخورین؟ 🤔پنیر خالی که میگن اصلا نخورید

2706