2726
نمیدونم😦

بد مزه میشه با نمک یبار تو آبش چن تا تیک نبات بنداز خیلی خوشمزه میشه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وااا حلیم و باشکر میخورن دیگه پس چی  من که به شکرم رضایت نمیدم با عسل میخورم‌

شنیدم یه سری با نمک میخورن برا اونا عجیبه ما با شکر میخوریم 😂برا مام عجیبه ک اونا با نمک میخورن

اصفهانی ها گوشفیل رو با دوغ میخورن  همسرم خیلی تعریف کرد ولی من خوردم خوشم نیومد

بههههه  محشره این ترکیب 🤗😍😍😍😍

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
 شنیدم یه سری با نمک میخورن برا اونا عجیبه ما با شکر میخوریم 😂برا مام عجیبه ک اونا با نمک می ...

ماهم با شکر میخوریم عالیه، اصلا میریم حلیم بخریم فروشنده یه کم شکر هم همراش میده به مشتریها

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد
امتحان نکردم راستش 🙈خودش ک خیلی خوشمزه میخوره🎀ولی خب من رنگشو دوست ندارم وقتی قاطی میکنه 

دیگه اونجوری بش میچسبه دیگه😂حالا اینکه قاطیش کنی نه ولی ماست کنارش خیلی میچسبه حتما امتحان کن 

2706