2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلیم رو با شکر میخورن، خرما رو نشسته میخورن,  میدونید یه مرضی دارم که اینا رو گفتم تا دعوا ...

آقا مگه خرنا رو میشورن😲😲

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
زرده تخم مرغ خام تو چاییی

اینو زن دایی من به خانومایی که تازه زایمان کردن میده زرده تخم مرغ محلی خام+شیر محلی+روغن حیوانی

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2728

شوهرم خربزه وهندوانه رو صبحانه با پنیر میخوره، با کشک سفید هم گوجه میخوره هم خودش هم طایفه شون😑

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
آقا مگه خرنا رو میشورن😲😲

اره یه مستند دیدم داشتن خرما برداشت میکردن وبسته بندی،از اون به بعد همیشه میشورم...نگم برات بهتره

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

زن دوست شوهرم هم پوفک رو با سس تند میخوره😒😒😒

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

والا ما یکی از آشناهامون هررررر غذایی که میخوره روش یا سس سفید میزنه یا قرمز

موندم چطور زندس😐😂😂

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
زن عموم سالاد شیرازی میریزه تو قورمه سبزی میخوره 

من رو ماکارونی میریزم😂

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2706