1803
1804

ابجیه من رو چیپس سس مایونز میریزه میخوره(نمیدونم با چه امیدی زندس)😂

دوستمم تعریف میکرد ک باباش تو پیتزا ماست میریزه😑

شوهرم پیتزا رو با نون میخوره😂😂😂

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 
1805

کنار غذاشون مربا میخورن

برام عجیب بود 

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش🍦😋از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری 📷☘از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی✌🏻♡ از اینکه وسط جمع قربان صدقه ی مادرت بروی😍❤از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🏃🏻‍♀️😉از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری🤗💖از عصبانی شدن....از بلند خندیدن...از گریه کردن های بی دلیل... از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند...خجالت نکش! عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸🍃♥️
1771
1794
1774